Wójt gminy Młodzieszyn apeluje - dwa dni na uprzątnięcie śmieci!

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wójt gminy Młodzieszyn apeluje - dwa dni na uprzątnięcie śmieci! Interwencje i pomoc sochaczew

Wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk apeluje o zabranie odpadów, które znalazły się w lesie w miejscowości Juliopol. Sprawa w przeciwnym razie trafi na policję. Jest to już kolejny przypadek w którym odpady zamiast na przeznaczonym do tego miejscu lądują w lesie. Monika Pietrzyk informuje - Szanowni Państwo, Ci którzy te śmieci zobaczą na zdjęciu to będzie dla Was szokujące jak i dla mnie kiedy te zdjęcie zostały mi przesłane i je zobaczyłam.


Co właściciele takich śmieci wyprawiają? Co Oni sobie myślą, co mają na celu wyrzucając je do lasu.

Myślę, że udostępnienie ich zdjęcia oraz uświadomienie właścicielowi tych śmieci, że znaleziono w nich nazwisko i imię jego oraz znaleziono w nich płyty na których są dane właściciela zostaną sprzątnięte w jak najszybszym czasie.


Dla jasności śmieci znajdują się Juliopolu, droga w kierunku Bibiampola myślę, że do właściciela śmieci dotrze ta informacja i je uprzątnie, inaczej sprawę w poniedziałek zgłaszamy na policję.


!!!!!Mają Państwo 2 dni na ich uprzątnięcie !!!! Bardzo proszę, skończmy z tym zaśmiecaniem bo nie zawsze uda się zaśmiecić kawałek naszej małej ojczyzny nie pozostawiając śladów a przede wszystkim swoich danych!!!!!!!!!!!!! I wtedy mamy problem.

STOP ZAŚMIECANIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Odpady, które wyrzucane są w lasach to problem nas wszystkich. Za utrzymanie porządku w gminie odpowiedzialne są urzędy, zatem apel wójt gminy Młodzieszyn jest jak najbardziej na miejscu. Ta sytuacja powinna stać się również przestrogą dla innych, którzy będą mieli zamiary pozbywania się swoich odpadów w lasach. Świadomość ludzi jest coraz większa, dbamy o nasze otoczenie i większość przypadków w których znajdujemy śmieci jest zgłaszana do urzędów oraz dalej na policję. 


Jeśli wykonujemy remonty dbajmy o potwierdzenia, że odpady szczególnie poremontowe znalazły się w wyznaczonym do tego specjalnym miejscu. 


Wójt gminy Młodzieszyn udowadnia, że troska o otoczenie jest ważna, a przypadki łamania prawa nie pozostaną bez kary. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

Pułkownik KwiatkowskiPułkownik Kwiatkowski
0
Pomijając całą tę bulwersującą sprawę... "Szanowni Państwo, Ci którzy te śmieci zobaczą na zdjęciu ", "Co Oni sobie myślą, co mają na celu wyrzucając je do lasu." - co to ostatnio za jakaś dziwna, wszechobecna moda pisania z wielkich liter "Ci", "Oni"? :) Tyle ode mnie polonistycznego zrzędzenia, już milknę :) (2020-04-25 11:55)
anna-lasicaanna-lasica
0
Wójt nie powinien prosić o uprzatniecie tylko nakazać ! I zgłosić służbom w celu nałożenia wysokiej kary! Nic się nie zmieni jeśli będziemy się tak patyczkowac ze sprawcami zaśmiecania


(2020-04-26 11:34)
NovJanNovJan
+2
Panie Osiecki okoliczne lasy dziękują, dzięki pana polityce i działaniom dotyczącej gospodarki odpadami niedługo to może być powszechny obrazek w lasach, obym nie byl złym prorokiem........ (2020-04-26 13:01)
wbienkowbienko
0
Prośby to zbędny konwenans. Sprawa powinna być niezwłocznie zgłoszona na Policję i do Sanepidu jeśli są jakiekolwiek poszlaki lub dowody identyfikujące "źródło zanieczyszczenia" (tak delikatnie nazwę pospolitych chamów mających za nic ludzi i dobro społeczne). (2020-04-27 15:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy