Wójt Marek Olechowski w specjalnej licytacji dla Mai Kapłon

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wójt Marek Olechowski w specjalnej licytacji dla Mai Kapłon  Interwencje i pomoc sochaczew

Sochaczewianie wiele razy pokazywali, iż mają w sobie wiele empatii i dobrego serca. Pomagamy chętnie i ofiarujemy to, co  każdy z nas tylko może. Do licytacji, która gromadzi środki na leczenie Mai Kapłon włącza się również wójt gminy Teresin, Marek Olechowski. 


W każdej z aukcji chodzi przede wszystkim o pomoc. Wójt Teresina Marek Olechowski udowadnia, że można dać coś wyjątkowego, swój czas, zainteresowanie, rozmowę, a sam pomysł na licytację także jest bardzo oryginalny. 


Co to  dokładnie jest? Opis aukcji wygląda następująco: 

- Marzysz o tym, żeby oświadczyć się dziewczynie na Krupówkach? A może już macie zaplanowany ślub, ale nie macie czym na niego pojechać? A może chciałbyś odwiedzić przyjaciela z Rzeszowa, lub wpaść na pierniki do Torunia? Wiem. Zimą czasem zachciewa się rybki z Sopotu. Bardzo proszę. Co tylko wymyślisz. :)


Marek Olechowski, wójt gminy Teresin zawiezie Cię swoim samochodem w jakiekolwiek miejsce w Polsce. Termin i miejsce do uzgodnienia.


Cena wywoławcza rozpoczynała się od 100zł, obecnie jest ponad 2 tys. zł. Każdy jeszcze ma szansę wziąć udział w aukcji, gdyż ta trwa do 30 listopada, do godziny 21.00. 


Organizatorka zbiórki funduszy Joanna Cieśniewska ma także dodatkowe argumenty: Dodam, że to bardzo wygodny samochód, A Pan wójt słucha bardzo dobrej muzyki. ;)


Link do aukcji:  

https://www.facebook.com/groups/2668519789880625/permalink/2724439527621984/ 


Jest jeszcze szansa, możemy licytować, udostępniać, do czego serdecznie zapraszamy. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

gajgaj
0
.................chyba przeprowadzę się do Teresina:)

  (2019-11-25 15:53)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy