Wójt zaprasza na spotkanie wigilijne w Rybnie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wójt zaprasza na spotkanie wigilijne w Rybnie  Spotkania, jubileusze sochaczew

Wójt gminy Rybno Damian Jaworski zaprasza na uroczyste spotkanie wigilijne, które odbędzie się 12 grudnia w OSP Rybno. 


Okres świąt to szczególny okres w którym warto dzielić się radością z Bożego Narodzenia. Wójt gminy Rybno zaprasza na spotkanie wigilijne szczególnie seniorów, osoby niepełnosprawne oraz samotne z terenu gminy Rybno. Wieczorek wigilijny będzie okazją do wspólnego spędzenia czasu.  


- Bardzo serdecznie zapraszam na wieczorek wigilijny, który organizujemy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Społecznym w Rybnie. Odbędzie się on 12 grudnia od godziny 17.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie, przy ulicy Długiej 4. 


Ważną informacją, jest to, iż osoby mające trudności z przybyciem mogą liczyć na naszą pomoc. Ja jako wójt zobowiązuję się do zapewnienia transportu do przybycia oraz powrotu z wieczorku. Przewidzieliśmy bezpłatny transport chętnych, którzy zadeklarują taką potrzebę. Bardzo prosimy o przekazanie takiej informacji przy zapisie na Wieczorek Wigilijny. 


W programie uroczystości przewidzieliśmy przywitanie gości, część artystyczną, dzielenie się opłatkiem, poczęstunek, a także rozmowy w życzliwym gronie. Podczas spotkanie wystąpią również uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnym w Rybnie oraz ze Studia Piosenki działającego w Bibliotece w Rybnie. Będziemy także wspólnie śpiewać kolędy. Jest to bardzo piękna inicjatywa. Dziękuję sponsorom z terenu naszej gminy i sąsiednich, którzy wspierają nas w organizacji tego wydarzenia - mówi wójt Damian Jaworski.


Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 4 grudnia. Zapisy prowadzimy osobiście w GOPS Rybno, bądź telefonicznie 46 861 16 14 oraz 500 115 268.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy