WOPR w Przedszkolu z Kajakarzami.

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: WOPR w Przedszkolu z Kajakarzami. Rekreacja sochaczew

3 Czerwca Drużyna WOPR na zaproszenie Kajakarzy i Andrzeja Cichońskiego wzięła udział w imprezie dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Diecezji Łowickiej im. św. Aniołów Stróżów i na jego terenie 

Była to świetna okazja do zapewnienia kajakowych przejażdżek dzieciom oraz poćwiczenia umiejętności na łódce wiosłowej w rzecznych warunkach. Akcje przeprowadzono pod kierownictwem Dariusza Stefaniaka, a wzięli w niej udział też Daria Szewczyk, Ewelina Jamka, Piotr Romanowski, Ania Mrożewska.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

mariuszbmariuszb
0
Bardzo szczytna inicjatywa.Mam tylko jedną małą prośbę o usunięcie ewentualnie zasłonięcie,wykadrowanie na pierwszym zdjęciu znaku graficznego-loga należącego do Stowarzyszenia KAJAKOWCÓW SOCHACZEWA , a które to logo widnieje na koszulce po lewej stronie Prezesa Stowarzyszenia Kajakarzy Sochaczewa Pana Andrzeja Cichońskiego.Prezentowanie tego znaku bez zgody Stowarzyszenia KAJAKOWCÓW SOCHACZEWA jest naruszeniem praw autorskich oraz naruszenie przepisów prawa dot.nieuczciwej konkurencji. Jest oczywistym ,że WOPR Sochaczew jak i autor tekstu nie wiedzieli o tej sytuacji.Pozdrawiam. (2017-06-05 23:02)
mariuszbmariuszb
0
Bardzo dziękuję za szybką reakcję w sprawie znaku graficznego -logo należącego do Stowarzyszenia KAJAKOWCÓW SOCHACZEWA . (2017-06-06 14:25)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy