WOPR'owcy wracają do czołówki!

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: WOPR

5 Kwietnia w Żyrardowie odbyła się II Runda Grand Prix Polski. Na zawodach pojawiła się ogromna liczba zawodników i zawodniczek, razem było ich ponad 200 osób.

Sochaczewskie WOPR wystawiło do walki o medale 8 osób, które startowały w kat. Młodzik- M, Junior młodszy- JM, oraz Junior- J.

Najlepiej zaprezentowała się obecnie dzierżąca tytuł Sportowca Sochaczewa- ALICJA ULICKA, która zdystansowała rywalki w swojej kategorii (M) na dystansach 50m holowanie manekina oraz 100m holowanie manekina w płetwach z czasami: 45.59, 1:17,80.

Na wyróżnienie zasługują także wyniki:

Zuzanna Podrażka- 4miejsce- 50 hol. man., kat. JM- 44.21

Aleksandra Ulicka- 5miejsce- 100 hol. man. w płet., kat. J-1:18.49

Anyszewska Zuzanna- 8 miejsce- 50 hol. man., kat. JM- 48.95

W zawodach udział wzięli: Alicja Ulicka, Zuzanna Podrażka, Aleksandra Ulicka, Anyszewska Zuzanna, Patrycja Ulicka, Piotr Romanowski, Karol Mechacki, Maks Frankowski. 

Bardzo cieszą postępy naszych zawodników, którzy uzyskują coraz lepszy wyniki dzięki swojej ambicji oraz współpracy trenerów UKS dwójki Sochaczew i WOPRU. Przypominamy, że to już kolejne pokolenie Ratowników z Sochaczewa odnoszące sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Zawodnikom Gratulujemy i życzymy zapału do treningów, a także dalszych sukcesów na zawodach z cyklu GP oraz Mistrzostwach Polski!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy