WOŚP 2015 Sochaczew - w styczniu znów będzie kolorowo

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: WOŚP 2015 Sochaczew - w styczniu znów będzie kolorowo Imprezy cykliczne sochaczew

W sochaczewskim sztabie WOŚP trwają przygotowania do 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia 2015 roku i będzie przebiegał pod znakiem pediatrii i onkologii dziecięcej oraz godnej opieki dla seniorów. Jednak nim nadejdzie ten dzień i orkiestra zagra, organizacyjnie i logistycznie trzeba dopiąć wiele rzeczy. Wszystko trzeba dopasować w taki sposób, aby zgrało się w tym jednym, niesamowitym dniu. 


W tym roku na ulice miasta, wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego oraz gminy Kampinos wyjdzie 330 wolontariuszy. Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka - naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza, numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora oraz kod QR.


Wolontariusze nie chodzą do mieszkań, będą kwestować tylko w miejscach publicznych i tylko do zmierzchu (ok. godz. 16.00). Prosimy ich również, aby nie byli nachalni, bo udział w Finale jest dobrowolny. Jak co roku nad bezpieczeństwem kwestujących na rzecz WOŚP wolontariuszy będą czuwać sochaczewscy policjanci.


Obecnie Sztab pracuje nad przygotowaniem identyfikatorów, puszek, serduszek, plakatów, a także imprez towarzyszących 23. Finałowi, jak koncerty, licytacje i tradycyjne światełko do nieba. 


Więcej szczegółów niebawem, prosimy o cierpliwość. Zachęcamy też do odwiedzania strony internetowej www.wosp.e-sochaczew.pl oraz polubienia profilu na Facebooku, co pozwoli być na bieżąco z działaniami sochaczewskiego Sztabu WOŚP.(aw)
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - sztab w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy