WOŚP w naszej szkole

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: WOŚP w naszej szkole Edukacja sochaczew
+3

WOŚP w naszej szkole

 

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Uczniowie wszystkich klas przygotowali ozdoby i stroiki na kiermasz świąteczny. Prace dzieci cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i wzbudzały podziw wśród kupujących. Ozdoby były oryginalne, pomysłowe i emanowały barwami.

Największym powodzeniem wśród kupujących cieszyły się aniołki. Zgodnie z tradycją mówią o tym, że anioł powieszony na choince zapewnia powodzenie we wszystkich strefach życia przez cały rok.

Najbardziej oryginalną ozdobą był stroik wykonany przez ucznia klasy IV Błażeja Słowińskiego.

W dniach 08 – 12.01.2018 r. w naszej szkole zorganizowany był Bar Kanapkowy i Słodki Kącik. W ramach „Akcji Zdrowego Odżywiania” klasa V pod kierunkiem p. Katarzyny Wiejak przygotowała kanapki. Podczas długich przerw można było zjeść zdrowe i pożywne II śniadanie.

W Słodkim Kąciku dzieci mogły kupić kolorowe, owocowe galaretki przygotowane przez Samorząd Szkolny oraz napić się zdrowego soku.

Dochód  712 zł ze sprzedaży ozdób, kanapek, galaretek i soków został przekazany na rzecz WOŚP, która w tym roku gra pod hasłem „Wyrównywanie szans w leczeniu noworodków”.

Samorząd Szkolny przeprowadził aukcję gadżetów WOŚP oraz kwestę na terenie szkoły i wśród mieszkańców Kamiona. Dzięki aktywnej postawie uczniów i pracowników naszej szkoły udało się zebrać 1021 zł co łącznie daje kwotę 1873 zł!

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Kamionie wyłączył możliwość komentowania.

  e-Sochaczew.pl poleca filmy