WOŚP w Sochaczewie zagra 27 raz

Zdjęcia i foto: WOŚP w Sochaczewie zagra 27 raz Edukacja sochaczew

Sochaczewski Hufiec rozpoczął przygotowania do 27 edycji WOŚP. Finał orkiestry zagra 13 stycznia 2019. W 2018 Sochaczew zebrał 173 tys. zł. 


Mieszkańcy Sochaczewa żywo uczestniczą w akcji WOŚP każdego roku. Edycja 2019 będzie przeznaczona na sprzęt medyczny dla specjalistycznych oddziałów dziecięcych, głównie dla placówek z II oraz III stopniem referencyjności, przeznaczonym do specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy dzieciom z najcięższymi schorzeniami. Sochaczewski Hufiec już przygotowuje się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Centrum dowodzenia sztabu 643 na ulicy R.Kaczorowskiego, wzorem poprzednich lat przygotuje kilkuset wolontariuszy, którzy będą zbierać fundusze na leczenie najmłodszych w szpitalach. Będą trwały licytacje oraz uliczne kwesty. Złote serduszko w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tym razem zagości w Kampinosie. 


Harcerze z sochaczewskiego sztabu w połowie listopada uczestniczyli w nagraniu spotu reklamowego do telewizji, który będzie nagłaśniał 27 finał orkiestry. Trwa przygotowanie oraz wyrabianie certyfikatów z danymi wolontariuszy. Sochaczew od lat nie tylko zbiera fundusze ale i regularnie je otrzymuje. Sochaczewski szpital został wyposażony w wiele sprzętów, które pomagają ratować życie oraz zdrowie mieszkańców miasta oraz powiatu. 


Nadchodzący 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niech stanie się kolejnym wyzwaniem polegającym na zebraniu jeszcze większej kwoty. 19 stycznia udowodnijmy, że potrafimy. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy