Wpadka młodych przestępców napadających na kobiety

Zdjęcia i foto: Wpadka młodych przestępców napadających na kobiety Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Sochaczewscy policjanci zatrzymali trzech młodzieńców, którzy mają na koncie napady na starsze kobiety. Cała trójka została schwytana tuż po jednym z przestępstw. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. 

We wtorek trzej młodzi mężczyźni napadli na starszą kobietę, która wracała z kościoła. Sprawcy obezwładnili ją i próbowali odebrać złotą obrączkę. Spotkali się jednak ze zdecydowanym oporem, dlatego uciekli z miejsca zdarzenia.

Kilka minut później przy ulicy Hanki Sawickiej młodzieńcy ponownie dali o sobie znać. Napadli na kolejną starszą kobietę, której wyrwali torebkę z dokumentami. Cała trójka została zatrzymana w krótkim czasie po zdarzeniu. Okazało się, że sprawcami są trzej mieszkańcy Sochaczewa (14-19 lat). Najstarszy trafił do policyjnego aresztu, a nieletni zostali przewiezieni do policyjnej izby dziecka.

Wczoraj cała trójka usłyszała zarzut usiłowania rozboju i kradzieży dokumentów. W trakcie czynności okazało sie, że pod koniec grudnia dwaj młodsi sprawcy wraz z innym nieletnim również napadli na starszą kobietę, której także zabrali torebkę z dokumentami. Teraz 19-letni mieszkaniec Sochaczewa odpowie przed sądem karnym, a nieletni przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy