Wpadł w poślizg i trafił do rowu

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wpadł w poślizg i trafił do rowu  Wypadki sochaczew

Do groźnego wypadku doszło na 439 kilometrze drogi krajowej nr 92. W nocy do Stanowiska Kierowania Komendanta Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Seroki Parcela w gminie Teresin. 

W dniu 14 października o godzinie 3.06 samochód osobowy wpadł w poślizg. Następnie spadł do przydrożnego rowu.  W aucie znajdowały się cztery osoby, wśród  których było się dwoje dzieci. Poszkodowany został kierowca auta, który w chwili przyjazdu straży pożarnej znajdował się pod pojazdem. Do ewakuowania mężczyzny zostały użyte narzędzia hydrauliczne oraz kliny stabilizacyjne. Strażacy udzielili pierwszej pomocy kierowcy, nieokazującemu funkcji życiowych. Wykonano resuscytację krążeniowo-oddechową po której kierowca odzyskał funkcje życiowe. Poszkodowany został przekazany pod opiekę ZRM a następnie przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. 

Działania straży polegały dodatkowo na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. 

W akcji trwającej do godziny 4.23 uczestniczyły jednostki straży OSP Paprotnia, OSP Niepokalanów, JRG z Sochaczewa, policja a także dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.  


Źródło OSP Paprotnia. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

okooko
0
"Wpadł w poślizg i trafił do rowu".... na prostej drodzeo 3:06 ... i nie trafił tylko wpadł do rowu. "Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że w przydrożnym rowie na lewym boku znajduje się samochód osobowy Volkswagen Polo. Ustalono, że w chwili zdarzenia pojazdem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Pod pojazdem pozostawał poszkodowany mężczyzna, ułożenie uniemożliwiało ocenę jego stanu. Pozostałe osoby wysiadły o własnych siłach, nie odniosły obrażeń i znajdowały się pod opieką funkcjonariuszy policji." cytat z .kppspsochaczew.pl - ogarnijcie się "dziennikarze"... (2018-10-14 23:52)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy