Zaloguj się do konta

Wrzesień - Katyń - Niepodległa - JESIENNE IMPRESJE na Dworcu TO.KULTURA!

Teresiński Ośrodek Kultury
2018-09-18
Słowo pisane
Dworzec TO.KULTURA! jest otwarty na wszelkie formy sztuki i kultury. Jak dotąd królowała muzyka. Ale mamy dla Was już kolejne propozycje związane z innymi dziedzinami tak, aby każdy znalazł swój świat.


Już w najbliższy piątek zapraszamy do poczekalni na wieczór poetycki a w październiku odbędzie się poplenerowa wystawa prac plastycznych sekcji Beaty Sałacińskiej.


Ale wróćmy do piątku. U schyłku lata zapraszamy Was na JESIENNE IMPRESJE czyli wieczór z poezją w wykonaniu Stowarzyszenia ATUT z Sochaczewa


Program składa się z trzech części: WRZESIEŃ - KATYŃ - NIEPODLEGŁA. Tematyka nawiązuje do ważnych wydarzeń historycznych naszego kraju i wpisuje się w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Grupa formalna Stowarzyszenie Sochaczewskie Wieczory Literackie ,,Atut,, istnieje od grudnia 2017r. obecnie składa się z  15 członków. Mają na koncie wydaną Antologię Poezji Sochaczewskiej 2, zaistnieli w Radiu Sochaczew z programem RADIOWE  ECHA POEZJI ( co drugi tydzień – sobota g. 13.30 i niedziela g. 9.30, zorganizowali w tym roku  kilka wydarzenia poetycko – muzycznych:

 1. Poezja na obcasach

 2. Poeci Katynia

 3.Wieczór Poetycko Muzyczny w Szkole Muzycznej  - pieśni kompozytora Józefa Grawińskiego z tekstami m.in. poetek naszej grupy Apolonii Lato i Moniki Kosowiec – Placek

 4. II Festiwal Noc  Poezji i Muzyki ,, Wierszotorówka ,,


Stowarzyszenie Sochaczewskie Wieczory Literackie ,,Atut” zawita na Dworzec TO.KULTURA! już 21 września o g. 18.00

Jesienne Impresje poetyckie

Wrzesień     - …pierwszy liść wrześniem spadł ….

Katyń           - …jesteśmy gdzie Twoje wyryto imię….

Niepodległa -… twoim śladem listopad z majem ….


Zapraszamy bardzo gorąco. Wstęp Wolny!!!!


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc