Wspaniała inicjatywa w Powiecie Sochaczewskim

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wspaniała inicjatywa w Powiecie Sochaczewskim Biegi sochaczew
+4


Członkowie i sympatycy stowarzyszenia Przyjazne Miasto Sochaczew zgodnie ze swoją misją, po raz kolejny wsparli  Sochaczewski Test Coopera 21.09.2013. Test Coopera zorganizowany został przez stowarzyszenie Klub Maratończyka 'Aktywni' którego celem jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia.


„To bardzo ważne wydarzenie i wspaniała inicjatywa, której efekty są już widoczne w naszym Powiecie poprzez zwiększony stopień zainteresowania tego typu aktywności fizycznej – kultury sportu nie buduje się przez jeden rok ale jest to efekt oddolnego wieloletniego działania tej grupy entuzjastów” powiedział Przemysław Gaik - Prezes Stowarzyszania Przyjazne Miasto Sochaczew


 

„200 książek dla Sochaczewskich Dzieci”


Stowarzyszenie Przyjazne Miasto Sochaczew postanowiło połączyć Sochaczewski Test Coopera ze swoją inicjatywą „200 książek dla Sochaczewskich Dzieci”. Polegającą na bezpłatnym rozdawaniu dedykowanej dzieciom w wieku szkolnym ilustrowanej książce „Ekonomia jest prosta”.Piotr Gaik pomysłodawca i organizator akcji „200 książek dla Sochaczewskich Dzieci” razem z Anetą Ligner rozdają książki których celem jest  zapoznanie młodych czytelników z prawidłami ekonomii, kształtowaniu odpowiednich nawyków oraz rozumieniu podstawowych pojęć z tej dziedziny.

 

 Pedagog Marianna Tomasik przed swoim  startem w zawodach rozdająca publikacje „Ekonomia jest prosta” młodym czytelnikom.

 
Młodzi zawodnicy cieszą się z otrzymanych książek. Dla wielu z nich będzie to doskonała możliwość lepszego zrozumienia takich pojęć jak zarabianie, oszczędzanie, pożyczanie i planowanie domowego budżetu, które są tak potrzebne w dorosłym życiu.

 


 

 

Przemysław Gaik i Jakub Brodowski przekazują 100 książek Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Erminowie Hannie Milcarz. Warto wspomnieć, że szkoła cieszy się wieloma sukcesami m. in. wszechstronnym rozwoju wychowanków, procesu rewalidacji indywidualnej oraz rozwijania zainteresowań i zdolności Uczniów.

 „Puchary dla zwycięzców Sochaczewskiego Testu Coopera”


Tak jak poprzednio członkowie stowarzyszenia Przyjazne Miasto Sochaczew ufundowało część pucharów dla zwycięzców. Gratulujemy wszystkim tym, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w imprezie.

Na zdjęciu: Młoda zwyciężczyni konkursu, Marianna Tomasik, Przemysław Gaik i Jakub Brodowski.

 

 

Na zdjęciach: Przemysław Gaik wręcza nagrody uczestnika konkursu.

 

 

 

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy