Wspólne kolędowanie

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wspólne kolędowanie Edukacja sochaczew
+4


 Wszyscy bardzo lubimy święta. Aby przedłużyć  ich atmosferę  i klimat w środę, 11 stycznia odbyło się w naszej szkole „Wspólne kolędowanie”. Ideą uroczystości było podtrzymywanie świątecznych tradycji oraz integracja uczniów ze wspólnotą szkolną.

Inicjatorem i organizatorem wydarzenia była szkolna drużyna harcerska Nieprzetartego Szlaku „Włóczykije”, która do uczestnictwa w koncercie zaprosiła wszystkich uczniów szkoły wraz z nauczycielami.

Całą uroczystość prowadzili wspaniali konferansjerzy: Renata Leszczyńska z P3A oraz Mikołaj Grajek z P3B, który dodatkowo dał popis gry na niewielkim, klawiszowym instrumencie dętym -  melodyce.

Każda z klas wraz ze swoimi wychowawcami przygotowała jedną kolędę, którą następnie pięknie odśpiewali. Pozostali uczniowie nie pozostawali jednak bierni, wszyscy czynnie brali udział śledząc wyświetlany tekst i śpiewając kolędy.

Nie mogło zabraknąć oczywiście życzeń noworocznych – Anioł (Weronika Jaskółka z P3A) rozdawał wszystkim ciasteczkowe „dobre nowiny” na Nowy Rok, a niezadowolony Diabeł (Mateusz Klocek z P3A) przyglądał się wszystkiemu z zazdrością.

Na zakończenie odbyła się projekcja filmu „Ratujmy Mikołaja!”, przygotowanego pod czujnym okiem pani Moniki Sobala.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział i piękny śpiew!

 

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy