Wspólnota w Lubinie!

/ 1 komentarzy / 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wspólnota w Lubinie! Spotkania, jubileusze sochaczew
+2

Ten weekend był dla działaczy i sympatyków Wspólnoty Samorządowej wyjątkowy i pełen wrażeń. Z Warszawy i całego Mazowsza zjechaliśmy się w jedno miejsce. Na Dolny Śląsk do Lubina! Ponad 150 sympatyków WWS i MWS było obecnych podczas Zjazdu woJOWników!


Przyjechaliśmy dwoma autokarami i kilkudziesięcioma samochodami m.in. z Warszawy, Sochaczewa, Sokołowa, Pułtuska, Płońska, Płocka, Wołomina, Żyrardowa i wielu wielu innych mazowieckich miast.


Koledzy z Warszawy przygotowali z okazji wyjazdu specjalne koszulki „Warszawa, Mazowsze – Kukiz JOW” dzięki którym wyróżnialiśmy się z tłumu zgromadzonego w Hali w Lubinie.


Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólny wyjazd, niezapomniane przeżycia, niekończące się rozmowy. Działamy dalej i organizujemy się przed referendum! Specjalne podziękowania składamy dla Marcina Bańcerowskiego, który zorganizował autokar na wyjazd.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
0
dobrze ze to umiesciliscie w kategorii spotkania jubileusze bo po fotce nie sadze zeby ktos rozpoznal ze chodzi o jaka kolwiek polityke :) to raczej powrot z niezlej imprezki firmowej :) (2015-06-29 13:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy