Wspomnienie Sławomira Burzyńskiego

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wspomnienie Sławomira Burzyńskiego Imprezy cykliczne sochaczew

Sochaczewskie Zaduszki Kulturalne, organizowane przez Klub Kontrast, zapraszają na wydarzenie związane ze Sławomirem Burzyńskim. W Sochaczewskim Centrum Kultury w pierwszą sobotę listopada odbędzie wieczór poświęcony pamięci znanego sochaczewskiego dziennikarza.

 

Sochaczewskie Zaduszki Kulturalne to cykl wydarzeń zadedykowany tym, którzy odeszli. Inicjatywa działa od 2016 roku. Wieczór wypełnia się wspomnieniami oraz sztuką. W tym roku Zaduszki będą okazją do wspomnień satyryka, dziennikarza, malarza oraz felietonisty Sławomira Burzyńskiego, który odszedł w 2014 roku.  


Podczas wieczoru będzie można usłyszeć muzykę w wykonaniu sochaczewskiego zespołu Tajm w składzie Jarosław Siewierski, Marcin Czubatka, Tomasz Madanowski, Marcin Rząb, Łukasz Rogowiecki oraz Aleksandra Standowicz. Wśród utworów jakie zaprezentuje zespół będzie można usłyszeć klasyki takich zespołów jak Maanam, Jimi Hendrix, Dżem czy Tadeusz Nalepa. Z zespołem Tajm wystąpi gościnnie młoda wokalistka Natalia Kułach. 


Kiedy odbędzie się wydarzenie?
Sochaczewskie Zaduszki Kulturalne odbędą się w SCK przy ulicy 15 Sierpnia 83, w dniu 3 listopada o godzinie 18.00. Wstęp dla wszystkich chętnych wolny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  GrabiecGrabiec
  0
  Sławomir Burzyński miał lekkie pióro, był sochaczewskim Stańczykiem. Zawsze czekano na jego felietony w Ziemii Sochaczewskiej. Ciekawie jak by opisywał obecną sochaczewską rzeczywistość. Bardzo lubiłem rozmowy z Panem Sławkiem. Na ścianie w moim pokoju wisi moja karykatura wykonana przez niego. Był to ciekawy człowiek. (2018-10-30 19:48)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy