Wspomnienie

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wspomnienie NGO lokalne sochaczew

"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, Jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
Jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić."Dzień dzisiejszy rozpoczął się od bardzo smutnej wiadomości – dowiedzieliśmy się o śmierci Naszego kolegi i jednocześnie Członka Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej – Sylwestra Rozdżestwieńskiego. Był wieloletnim nauczycielem, sportowcem, dziennikarzem i komentatorem sportowym. Prowadził i komentował wiele imprez sportowych na terenie naszego Powiatu, zapraszany do współpracy przez lokalne władze. Związany z Radiem Fama, gdzie był autorem audycji przedstawiającej aktualne wydarzenia sportowe z naszego rejonu.

Będzie nam brakowało Jego dobrego, ciepłego słowa oraz wybitnej wiedzy i fachowości w tym co robił."Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Prezes i Członkowie Porozumienia Ziemi Sochaczewskiej

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

HakHak
0
poznałem Cię jako licealista - potem przez kolejne 30 lat - gdzieś zawsze byłeś blisko mnie. Czasami Cię widywałem, czasami zamieniliśmy kilka słów, Ostatnio głównie Cię słyszałem.Wierzę, że jeszcze nie raz Cię usłyszę zaraz po tym jak usłyszę gwar sportowych rozgrywek.Bóg z Tobą (2013-05-16 14:09)
gregor69gregor69
0
Odszedł kolejny dobry człowiek. Znałem Go jako nauczyciela, pedagoga, fachowca w tym co robił i przede wszystkim "dobrą duszę". Będzie Nam Ciebie brakowało Sylwku.
(2013-05-17 03:21)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy