Wszystko już wiadomo

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wszystko już wiadomo Siatkówka sochaczew
+3

Do zakończenia fazy zasadniczej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej pozostała jeszcze tylko jedna kolejka. Jednak już teraz znane są drużyny, które zagrają o miejsca na podium. Jedyną niewiadomą jest jedynie układ par gdyż o trzecie miejsce rywalizują jeszcze dwie drużyny – Most Wyszogród oraz Volley CKU Sochaczew. W fazie play-off zapowiadają się bardzo emocjonująco, a faworytów ich ciężko będzie wskazać.


Wyniki

XI kolejka

Wolne Elektrony – Teresin 0:3 v.o.

KS Bielice – Volley CKU Sochaczew 3:0 (25-23, 25-22, 25-21)

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Damian Rąg (najlepszy siatkarz meczu), Jacek Raczkowski, Krzysztof Rąg, Bernard Kacprzak, Cezary Michalski, Adam Cierebiej, Przemysław Woźniak, Patryk Kowalski, Dawid Walkiewicz

Volley CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Krzysztof Hajduk, Adrian Adamczyk, Dariusz Górski, Maciej Nowicki

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:2 (25-21, 22-25, 25-19, 23-25, 17-15)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Radosław Pachelski, Łukasz Lewandowski, Piotr Błaszczyk, Marcin Błaszczyk (najlepszy siatkarz meczu), Tomasz Rogoziński, Emil Jasiński

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Wojciech Socha, Konrad Kierzkowski, Dominik Wieczorek, Maciej Cierpikowski


XII kolejka

KS Bielice – AZS Team Volley 3:0 (26-24, 27-25, 25-21)

KS Bielice: Krzysztof Rag, Damian Rąg (najlepszy siatkarz meczu), Jacek Raczkowski, Adam Cierebiej, Kamil Dorodziński, Piotr Mydlak, Patryk Kowalski, Przemysław Woźniak, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak

AZS Team Volley: Karol Stachurski, Krzysztof Mamcarz, Piotr Wasilewski, Arkadiusz Machnio, Jarosław Ptaszkiewicz, Marcin Kołodziejski, Mariusz Konopka, Piotr Konopka

SRS Most Wyszogród – Volley CKU Sochaczew 3:2 (25-19, 25-23, 23-25, 20-25, 15-10)

SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Grzegorz Kozak (najlepszy siatkarz meczu), Mariusz Pakuła, Marcin Błaszczyk, Radosław Pachelski, Łukasz Lewandowski

Volley CKU Sochaczew: Marcin Gawroński, Tomasz Walczewski, Jakub Stasiak, Robert Gajda, Maciej Nowicki, Marcin Zwierz, Adrian Adamczyk

KS Piast Feliksów – Teresin 3:0 (25-18, 25-19, 25-13)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Adrian Kucharewicz, Patryk Pliszka, Maciej Cierpikowski, Konrad Kierzkowski, Wojciech Socha (najlepszy siatkarz meczu)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Patryk Mostek, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Leszek Nidziński, Artur Trochimiak

zaległy mecz VIII kolejki

AZS Team Volley – Wolne Elektrony 3:0 (25-21, 25-21, 25-13)

AZS Team Volley: Łukasz Bartosiewicz, Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Wróblewski, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Mateusz Koperski, Piotr Konopka, Marcin Kołodziejski (najlepszy siatkarz meczu), Bartosz Wiśniewski

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Mateusz Rosa


Wyniki XIII kolejki

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:1 (22-25, 25-17, 25-22, 25-16)

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Artur Rokicki, Maciej Cierpikowski, Mateusz Grzegorek, Wojciech Socha, Kacper Pawłowski, Konrad Kierzkowski, Karolina Pindor

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz (najlepszy siatkarz meczu), Mateusz Rosa

SRS Most Wyszogród – AZS Team Volley 3:2 (24-26, 23-25, 25-11, 25-18, 15-10)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Paweł Stańczak, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk (najlepszy siatkarz meczu), Piotr Rasztemborski, Radosław Pachelski

AZS Team Volley: Łukasz Bartosiewicz, Jarosław Ptaszkiewicz, Mariusz Konopka, Piotr Wróblewski, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Mateusz Koperski, Piotr Konopka, Marcin Kołodziejski, Bartosz Wiśniewski, Krzysztof Mamcarz

Volley CKU Sochaczew – Teresin 3:0 (25-12, 25-19, 28-26)

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Maciej Nowicki, Krzysztof Hajduk, Adrian Adamczyk (najlepszy siatkarz meczu), Maciej Sławiński, Tomasz Walczewski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Mateusz Teodorkiewicz, Łukasz Wróbel, Dariusz Wawrzyńczak, Patryk Mostek


Tabela po XIII kolejce
1.KS Bielice 27 29-9
2.KS Piast Feliksów 23 28-19
3.Volley CKU Sochaczew 19 23-18
4.SRS Most Wyszogród 19 25-21
5.AZS Team Volley 15 20-23
6.Teresin 9 10-25
7.Wolne Elektrony 5 12-32


 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy