Wybory Miss Sochaczewa 2003

/ 4 komentarzy
Wybory Miss 2003 rozstrzygnięte:
Miss Sochaczewa 2003 – Aleksandra Wójcikowska nr 7
v-ce Miss Sochaczewa 2003 – Ewlina Wasilewska nr 13
Miss Internetu – Aleksandra Wójcikowska nr 7
Miss Tygodnika Ziemia Sochaczewska – Aleksandra Wójcikowska nr 7
Miss Radia Fama – Dorota Walkiewicz nr 8
Miss foto – Aleksandra Wójcikowska nr 7
Miss Publiczności – Katarzyna Kęska nr 12

Stowarzyszenie eSochaczew.pl pragnie bardzo serdecznie podziękować sponsorom tegorocznych wyborów Miss Interentu, firmie interKAM – która ufundowała nagrodę w postaci rocznego dostęp do internetu oraz firmie AVON fundatorowi kosmetyków. Dziękujemy także Panu Pawłowi Pietrzakowi za udostępnienie fotografii z finału.

Dla wszytskich osób biorących udział w głosowaniu za posrednictwem emaila firma AVON przygotowała upominki, które można odebrać w biurze firmy w Sochaczewie przy ul. Batorego 11. Oto wylosowane adresy email:
das6@poczta.onet.pl
ryszard.mazanek@plusnet.pl
anitas@poczta.onet.pl
e-Sochaczew
poczta@e-sochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

RafalRafal
0
Na wstępie chciałem pogratulować wszystkim dziewczynom startującym w konkursie - to wymagało nie lada odwagi i sporo zapału oraz chęci do pracy i nauki, a efekt wyszedł znakomity! Mam nadzieję, że fakt startowania w wyborach będzie dla was cennym doświadczeniem oraz da unikalne umiejętności z których będziecie korzystać w przyszłości.

Trzeba przyznać, że nasze lokalne wybory Miss z roku na rok są coraz lepsze. Poziom startujących kandydatek także wg. mnie jest coraz lepszy, dlatego bardzo jestem ciekawy jak będzie za rok :-)
Nie muszę chyba pisać, że finał wyborów bardzo mi się podobał - zresztą pewnie zdecydowanej większości widzów również, dziewczyny prezentowały się znakomicie i rozumiem że komisja przyznająca tytuł Miss miała nie lada problem...
Widać to było także w głosowaniu nas - internautów, do ostatniej chwili dwie kandydatki miały prawie po równo głosów - nr 12 Kasia Kęska (Miss Publiczności) i nr 7 czyli Ola Wójcikowska obecna Miss.

Zatem do zobaczenia za rok, na kolejnych jeszcze ciekawszych wyborach Miss Sochaczewa i Miss Internetu! (2003-11-10 00:00)
BaronekBaronek
0
Ola serdecznie gratuluje wygranej!!!jak juz bedziesz miala ten internet to sie odezwij moj numer gg to 5493005 !!! napisz bo mam do Ciebie kilka pytan!!:] serdecznie pozdrawiam:** (2003-11-10 00:00)
MarcinMarcin
0
użytkownik73użytkownik73
0
ale mam extra koleżankę ratowniczkę ;) pozdrawiam (2003-11-13 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy