Wybrano Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wybrano Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku Konkursy, plebiscyty sochaczew

Konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku właśnie dobiegł końca. Zaszczytne pierwsze miejsce zajęła st. sierż. Anna Opęchowska - Ciak z Posterunku Policji w Teresinie zdobywając rekordową ilość głosów. 

W styczniu został ogłoszony konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku. Zgodnie z jego założeniem mieszkańcy powiatu sochaczewskiego mieli wybrać swojego kandydata, oddając na niego głos w ankiecie. Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. 

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła st. sierż. Anna Opęchowska - Ciak. Na dzielnicową z gminy Teresin zagłosowało 1464 osoby. 

Drugie miejsce w  plebiscycie zajął asp. szt. Tomasz Kubiak z Posterunku Policji w Iłowie z  ilością 979 głosów.

Natomiast trzecie miejsce zdobył mł. asp. Tomasz Krajza z Rewiru Dzielnicowych KPP Sochaczew. Na dzielnicowego głosowało 329 osób.


Serdecznie gratulujemy.


źródło, zdj. KPP w Sochaczewie 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

linulinu
0
Niezły szacun ma Policja w Socho... Ponad 4x mniej głosów niż w Teresinie, oddanych na 3 osobę w rankingu. :D (2020-02-16 13:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy