Wybuch na Pokoju

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wybuch na Pokoju Pożary, straż pożarna sochaczew

Do zdarzenia doszło wczoraj chwilę po południu w jednym z mieszkań bloku przy ul. Pokoju 6/9. Jeden z mieszkańców spowodował wybuch butli gazowej umieszczonej przez niego w jednym z pomieszczeń swojego mieszkania.
Jak powiedział nam Dariusz Wypierowski z-ca komendanta Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, pokój został doszczętnie spalony, a jego mieszkaniec, jak dodaje z-ca komendanta - najprawdopodobniej w wyniku próby samobójczej, z 40 procentami poparzenia ciała trafił do sochaczewskiego szpitala.
|Jednostka otrzymała zgłoszenie o godz. 12.35. Na miejscu zdarzenia, oprócz straży natychmiast pojawiła się również policja. Wybuch zniszczył wszystkie szyby w mieszkaniu, ucierpiały również pozostawione w pobliżu bloku samochody, na szczęście obyło się bez ofiar'. Dariusz Wypierowski potwierdza, że w wyniku wybuchu nie doszło do naruszenia konstrukcji budynku, lekko przesunięta została jedynie ściana działowa mieszkania.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

......
0
Skąd macie Państwo takie informacje? Bo chyba nie z wiarygodnego źródła? Gratuluję dziennikarskiej rzetelności! (2008-09-15 19:46)
bulasbulas
0
Szybko zmieniacie treści wiadomości.Szkoda tylko że nadal nie są to informacje do końca wiarygodne. (2008-09-15 22:14)
McafeeMcafee
0
Tak sobie czytam , i widzę "w wyniku próby samobójczej"...
Dziwne , jakie głupoty piszecie, dalej drążąc temat pod artykułem jest napisane:

"Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów"

A czy wy ponosicie za swoje artykuły konsekwencje:) widzę , że media coraz bardziej chcąc zabłyszczeć i pokazać , że są pierwsi, to wykorzystując tragedie piszą bajki wzięte z kosmosu.

Pozdrawiam.

(2008-09-16 15:28)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy