Zaloguj się do konta

Wycieczka do Tułowic

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
2012-09-06
Rekreacja

    Dnia 01.09.2012 r. - sobota odbyła się kolejna wycieczka integracyjna zorganizowana przez asystentów rodziny z MOPS Sochaczew.

    Tak jak poprzednim razem udział w wycieczce wzięli podopieczni wraz ze swoimi dziećmi, objęci pomocą asystenta rodziny. Wyjazd był dobrowolny i dzięki pomocy MOPS całkowicie bezpłatny dla dzieci, rodzice ponieśli koszt 10 zł (zakup prowiantu dla uczestników wycieczki).

    Tym razem integracja grupy mimo niesprzyjającej aury odbywała się poprzez wspólne zwiedzanie Muzeum Kolei Wąskotorowej i przejazd pociągiem Retro do Tułowic.

    Wycieczka zaczęła się od zwiedzania z przewodnikiem Muzeum Kolei Wąskotorowej. Tu dzieci zachwycały się eksponowanymi obiektami, chętnie robiły sobie zdjęcia. Po półgodzinnym zwiedzaniu muzeum nastąpił 2 godzinny przejazd pociągiem Retro do Tułowic. Tam czekały na wszystkich atrakcje w postaci wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku, gier, zabaw i konkursów nie tylko dla dzieci.

    Czas aktywnie i miło spędzony na łonie natury okazał się dla wszystkich potrzebny i bardzo atrakcyjny. Każdy wrócił do domu zadowolony z pamiątkowym wspólnym zdjęciem.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Partie polityczne1

Andrzej Duda ułaskawił pedofila

Sprawy urzędowo-administracyjne

Koronawirus w Sochaczewie - COVID-19 w powiecie nie odpuszcza

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś

Znamy wyniki testów na koronawirusa zakonników z Niepokalanowa

Sprawy urzędowo-administracyjne3

Lokale wyborcze - pierwszeństwo dla seniorów i ciężarnych

Sprawy urzędowo-administracyjne2

Rośnie bezrobocie w powiecie sochaczewskim

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc