Wydarzenia z Sochaczewa i okolic

/ 1 komentarzy

15.06.2009r.

Tuż po północy na ul. 600 lecia w Sochaczewie został zatrzymany nietrzeźwy kierowca poloneza. Marcin M. lat 32 miała w wydychanym powietrzu prawie promil alkoholu.

Ok. godz. 1.30 w rejonie Cmentarza Wojskowego w Sochaczewie nieznany sprawca zaczął szarpać swoją ofiarę, przewrócił ją na chodnik, a następnie zabrał jej telefon komórkowy marki Sony Ericsson K 550i oraz pewną kwotę pieniędzy.

Ok. godz. 6.30 w Kuznocinie kierująca seatem cordoba zjechała na przeciwny pas ruchu w wyniku czego zderzyła się czołowo z oplem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali zarówno kierujący pojazdami jak i pasażerka seata.

Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę mężczyzny i ukradł z niezamkniętego samochodu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zdarzenia miało miejsce 12 czerwca przy ul. Kątowej.

16.06.2009r.

Ok. godz. 4.00 w Kuznocinie zderzyły się dwie ciężarówki. 54 - letni kierowca volva najechał na tył pojazdu znajdującego się na rondzie. Kierowca volva z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W godzinach popołudniowych sprawca o nieustalonych personaliach ze skrzynki znajdującej się na remontowanym odcinku trasy K – 2 w Paprotni ukradł akumulator i sterownik oraz 30 szt. słupków odblaskowych.

Tuż przed północą nieznany sprawca włamał się do niezamieszkałego budynku w Kozłowie Biskupim z którego zabrał kosiarkę spalinową.

17.06.2009r.

W samo południe na Podzamczu nieznany sprawca ukradł mieszkance Sochaczewa telefon komórkowy.

Sprawcy o nieustalonych personaliach dokonali kradzieży elementu zwrotnicy kolejowej. Zdarzenie miało miejsce na ul. 15. Sierpnia w Sochaczewie.

Tego dnia w Janowie w gm. Młodzieszyn policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Wiesław M. „wydmuchał” ponad 3 promile, a Piotr W. ponad 1,5 promila.

Ok. godz. 19.00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego ujawnili u 56 - letniego mieszkańca Sochaczewa kradziony telefon. Komórka została skradziona na terenie Łodzi.

18.06.2009r.

W nocy nieznany sprawca włamał się do jednej z hal magazynowych znajdujących się na terenie Sochaczewa i zabrał znajdującą się tam spawarkę.

Policjanci ujawnili trzech nietrzeźwych rowerzystów: Rafała B. lat 34, Krzysztofa K. lat 48 i Marka G lat 58. Wymienieni mieli po prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

19.06.2009r.

Ok. godz. 11.00 na ul. Pokoju nieznany sprawca ukradł z damskiej torebki portfel z pieniędzmi i dokumentami.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

MasłowskiMasłowski
0
Pytania do zajścia w obrębie ul. Pokoju z 14-06-2009 z godziny 4:05:Jaki czas upłynął od zgłoszenia z centrum monitoringu do przyjazdu patrolu na miejsce zdarzenia?

Czy w ogóle doszło do interwencji Policji w czasie bójki ?
Kiedy znaleziono poszkodowanego?Proszę o udzielenie odpowiedzi.


Paweł Masłowski (2009-06-22 22:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy