Wydarzenia z terenu powiatu sochaczewskiego

04.03.2009r.

Ok. godz. 3.00 w Kozłowie Starym trzech mężczyzn o nieustalonych personaliach ukradło 20 plastikowych baniek z olejem opałowym. W każdym z pojemników było po 20 l. cieczy.

W dniu dzisiejszym do KPP w Sochaczewie zgłosiła się mieszkanka naszego miasta i powiadomiła, że wczoraj kiedy jechała rowerem na ul. Młynarskiej trzech mężczyzn o nieustalonych personaliach popchnęło ją w wyniku czego straciła równowagę i spadła z roweru. Sprawcy wykorzystując ten fakt zabrali kobiecie torebkę z pieniędzmi, telefonem komórkowym i kartą do bankomatu.

05.04.2009r.

Ok. godz. 12.00 nieznany sprawca po tym jak uderzył w tył głowy młodego mężczyznę, zabrał mu następnie telefon komórkowy „Plusfon 401i”. Zdarzenie miało miejsce na ul. Litewskiej w Sochaczewie.

Ok. godz. 15.30 w Żdżarowie kierujący chevroletem zasnął za kierownicą i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony 42 - letni kierowca oraz jadąca z nim trójka pasażerów.

06.04.2008r.

W nocy w Antoniewie w gm. Nowa Sucha sprawcy o nieustalonych personaliach dokonali kradzieży wyciągarki elektrycznej.

07.04.2009r.

W nocy nieznany sprawca ukradł z terenu szkółki w gm. Nowa Sucha drzewka i krzewy ozdobne oraz dwa szpadle.

Ok. godz. 1.00 w Iłowie został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca mercedesa. Jak się okazało Henryk Z. lat 56 miał w wydychanym powietrzu 0,5 promila alkoholu.

Ok. godz. 9.00 na targu miejskim przy ul. Pokoju w Sochaczewie sprawca o nieustalonych personaliach ukradł kobiecie torebkę z dowodem osobistym, pieniędzmi.

Ok. godz. 13.30 Łukasz K. lat 27 ukradł w jednym ze sklepów przy ul. 600Lecia w Sochaczewie 19 saszetek z pokarmem dla kotów, a dodatkowo używał jeszcze słów wulgarnych w miejscu publicznym.

Ok. godz. 18.00 na skrzyżowaniu ul. Płockiej i Łowickiej jadący samochodem reno megane 18-letni Łukasz K. doprowadził do zderzenia z fordem fiestą. Jak się okazało kierowca reno był pod wpływem alkoholu. Miał w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila alkoholu.

08.04.2009r.

Tego dnia policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy z nich jechał fiatem CC mając w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila, a drugi fordem i „wydmuchał” ponad 0,2 promila alkoholu.

Do Komendy zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że w dniu wczorajszym na terenie jednego ze sklepów przy ul. 600 lecia w Sochaczewie sprawca o nieustalonych personaliach wyjął mu z tylnej kieszeni spodni portfel z dokumentami.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy