Wyjątkowy Dzień Kobiet w Rybnie

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyjątkowy Dzień Kobiet w Rybnie Spotkania, jubileusze sochaczew

Słodki poczęstunek, pokaz makijażu czy też koncert to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na gościnie wydarzenia, które zorganizował wójt gminy Rybno wraz z Gminną Biblioteką Publiczną. Spotkanie zgromadziło wielu chętnych, którzy świętowali dzień kobiet w Rybnie. 


Sala Gminnej Biblioteki Publicznej wypełniła się po brzegi. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko panie, ale również i panowie. Goście mogli wysłuchać utworów muzycznych na żywo, zagłębić tajniki perfekcyjnego makijażu oraz poczęstować się słodkościami.  


Jak relacjonuje wójt Damian Jaworski - Obchody Dnia Kobiet w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie były wyjątkowe. Podczas wspólnego świętowania mogliśmy posłuchać wykonań utworów Zespołu "Nasz Czas" czy solistów ze Studia Piosenki. Ponadto można było skorzystać z konsultacji z makijażystką oraz skosztować słodkiego poczęstunku. Dziękuję Organizatorom oraz wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania. 


Z pewnością spotkanie należy zaliczyć do bardzo udanych, a atmosfera jaka panowała podczas wydarzenia jest motorem do działania w organizacji kolejnych przedsięwzięć. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy