Wyjątkowy koncert w Pełnej Qlturce

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyjątkowy koncert w Pełnej Qlturce Koncerty i muzyka sochaczew

 -== KONCERT ==-

GaGa Zielone Żabki  &  Radioaktywny Świat

PUB Pełna Qlturka Sochaczew

zaprasza na pierwszy z 3 wspólnych koncertów:
GaGa Zielone Żabki - 31 lat na scenie,
Radioakywny Świat - młoda apokaliptyczna krew, półfinaliści Must be the Music.

26 stycznia 2018
Bilety 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.
Start - godzina 19.

 

 

GaGa Zielone Żabki to punkowy zespól z Jawora – 31 LAT na scenie!

Powstały jako połączenie dokonań 2 kultowych zespołów, czyli Zielone Żabki (od 1987 roku na scenie) i Ga-Ga (postała w 1991 roku po rozpadzie Zielonych Żabek).

Zielone Żabki zajęły pierwsze miejsce na Festiwalu w Jarocinie w 1988 roku. Zespół grał później koncerty w całej Polsce, a nawet miał nagrać płytę dla jednej z francuskich niezależnych wytwórni - jednak z powodu braku systemowi politycznemu (np: Świnia u Władzy, Faraon czy Marsjanie), niektóre nie odżegnywały się od przemocy (Siła Za Siłę, Polskie Ulice To Wojna).

Ga-Ga to laureat Festiwalu w Jarocinie w 1992. Na kolejnym wystąpili już jako goście. W połowie roku 1994 Smalec związał się z Towarzystwem Świadomości Kryszny, co wyraźnie wpłynęło na muzykę zespołu (szczególnie ostatnia płyta Reinkarnacja). W 1996 roku zespół przestał istnieć, Smalec wraz z Pietką założyli nową grupę Radical News. W 2005 roku ukazał się album Czas Walki zawierający studyjny materiał nagrany w 1996 roku i nigdy nie publikowany.

Dyskografia:

* Rebelia (1993)
* Oj! Oj! Oj! (1993)
* Jarocin '93 (1993)
* Reinkarnacja (1995)
* Czas Walki (2005)

Członkowie zespołu:

vocals: Madhu (S'malec)
guitar: Lisu
bass: Jaffa
drums: Broda

 

 

Radioaktywny Świat to energetyczny zespół który czerpie z różnych nurtów muzyki, głównie z rocka alternatywnego i piosenki aktorskiej. Charyzma i teatralna sceniczność wokalistki oraz nietuzinkowy wokal przykuwają od samego początku uwagę słuchacza. 

Zespół wydał do tej pory dwie EPki - "Radioaktywny Świat" (2012) i "Fukushima moja miłość" (2013). Radioaktywni zagrali liczne koncerty w całej Polsce. Supportowali KULT, Farben Lehre, The Analogs, Komety, Strachy na Lachy, i wielu innych.

RŚ zdobywał liczne wyróżnienia na na Festiwalach, między innymi : 1-wsze miejsce w konkursie Stage4you Juwenalia UW 2014, Laureat Festiwalu FAMA 2013 (wyróżnienie w kategorii "Muzyka") oraz został też półfinalistą 8 edycji Must Be The Music, spotykając się z bardzo dobra opinią Kory Jackowskiej i pozostałych członków Jury. 

Zespół założony przez Gośkę Andrzejewską, atomową wokalistkę vel Pani Zaraza oraz Voytka (gitara) i Maro (bas) w roku 2015 uzupełnił Paweł "paola" Caban, perkusista takich zespołów jak Strajk, Offensywa, Sjel i gościnnie Farben Lehre akustycznie. Z początkiem 2016 roku Radioaktywny Świat z nową energią, wyrazistością i magnetyzmem scenicznym Gośki rozpoczął wspólne koncertowanie oraz przygotowania do nagrania debiutanckiej płyty.

Więcej informacji na stronie zespołu:
https://www.facebook.com/RadioaktywnySwiat/


                                                                          Mirosław "Dziadek" Malinowski

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy