Wyjątkowy maj w Kinie Odeon – sprawdź jakie atrakcje szykują

Zdjęcia i foto: Wyjątkowy maj w Kinie Odeon – sprawdź jakie atrakcje szykują Film, fotografia sochaczew

Kino Odeon po pierwszych miesiącach działania zaprasza na nowe atrakcje. Nadchodzą święta wyjątkowych osób, zatem szczególnie warte zainteresowania imprezy powinny być dla naszych ukochanych mam oraz dzieci. 


Jak mówią organizatorzy - Dnia 25 maja organizujemy wyjątkowy pokaz filmu „ Wymarzony” połączony z poczęstunkiem, losowaniem upominków, a także poprzedzony prelekcją Pani Eweliny Gołaszewskiej nt. higieny, pielęgnacji skóry i ochrony przed słońcem.  


Kolejne wydarzenie to Dzień Dziecka i tutaj prócz oferty kinowej, dzieci będą mogły nieodpłatnie skorzystać z oferty animacyjnej przygotowanej przez zespół Elsa i Spółka. Planujemy gry, zabawy, zajęcia ruchowe. 


9 czerwca w naszym kinie premierę będą miały zajęcia animacyjne pn. Misiowe poranki. Od lat Misiowe Poranki goszczą na terenie Warszawy i wyjazdowo na terenie całej Polski. Podczas zajęć dzieci oglądają polskie bajki, bawią się w różne tematyczne zabawy. Śpiewają na scenie piosenki i tworzą dzieła podczas zajęć plastycznych. 


Bardzo atrakcyjna oferta powinna zachęcić nie tylko fanów kinowych. Warto zaznaczyć, iż oferta kina jest sukcesywnie rozszerzana o nowe przedsięwzięcia a to dopiero początek działań. W załączonym dokumencie przedstawiamy repertuar Kina Odeon. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy