Wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi - Biblioteka w Rybnie zaprasza

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi - Biblioteka w Rybnie zaprasza  Rekreacja sochaczew

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie wraz wójtem Damianem Jaworskim zapraszają do udziału w wyjeździe do Teatru Muzycznego w Łodzi. 


Wójt Damian Jaworski serdecznie zaprasza na wyjazd jaki organizuje Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie - Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na wyjazd do teatru. Spektakl pt. "Tydzień nie dłużej" w którym zobaczymy znanych aktorów między innymi Pawła Małaszyńskiego, Annę Cieślak czy też Andrzeja Nejmana. Spektakl odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Wyjazd planujemy na 15 marca. Bilety do teatru nie są być może najtańszą atrakcją, ale z pewnością warto choć raz na jakiś czas zorganizować sobie czas na tego typu wydarzenia. Będzie okazja zobaczyć aktorów na scenie i nieco odpocząć od codzienności. Wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu dostępne są w naszej gminnej bibliotece. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Rybno. Dziękuję również pracownikom biblioteki za zaangażowanie przy takich projektach, aby móc udostępniać mieszkańcom naszej gminy udział w tego typu wydarzeniach kulturalnych. Mam nadzieję, że chętnych nie będzie brakować. 


Wyjazd zaplanowany jest na 15 marca o godzinie 15.00. Koszt udziału w wydarzeniu to 140 zł/osoba. W cenę wliczony jest bilet wstępu oraz przejazd autokarem. Zapisy przyjmuje Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy