Wyniki II Mistrzostw Powiatu Sochaczewskiego w Lekkiej Atletyce Wiejskich Szkół Gimnazjalnych

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyniki II Mistrzostw Powiatu Sochaczewskiego w Lekkiej Atletyce Wiejskich Szkół Gimnazjalnych Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Wyniki II Mistrzostw Powiatu Sochaczewskiego w Lekkiej Atletyce

Wiejskich Szkół Gimnazjalnych

Rybno, 13 czerwca 2017 r.

Bieg na 100 m dziewczynek:

·         I miejsce – Ewelina Kaźmierska – Rybno

·         II miejsce – Katarzyna Wrońska – Rybno

·         III miejsce – Ewa Januszewska – Sochaczew

Bieg na 100 m chłopców:

·         I miejsce - Szymon Dragan – Iłów

·         II miejsce – Franciszek Bednarczyk – Sochaczew

·         III miejsce – Patryk Drzewiecki – Młodzieszyn

Bieg na 300 m dziewczynek:

·         I miejsce – Kamila Nowak – Rybno

·         II miejsce – Weronika Brzezińska – Młodzieszyn

·         III miejsce – Marta Majszak – Kąty

Bieg na 300 m chłopców:

·         I miejsce – Mateusz Zaręba – Kąty

·         II miejsce – Mikołaj Małkowski – Młodzieszyn

·         III miejsce – Artur Stodulski – Iłów

Bieg na 600 m dziewczynek:

·         I miejsce – Aleksandra Nowak – Rybno

·         II miejsce – Julia Karda – Kąty

·         III miejsce – Natalia Pancer – Kąty

Bieg na 1000 m chłopców:

·         I miejsce – Bartłomiej Kaczmarek – Młodzieszyn

·         II miejsce – Dawid Wołek – Rybno

·         III miejsce – Paweł Kołodziejczak – Kąty

Skok w dal dziewczynek:

·         I miejsce – Klaudia Stańczewska – Rybno

·         II miejsce – Klaudia Sikora – Kąty

·         III miejsce – Julia Sobczak – Kąty

Skok w dal chłopców:

·         I miejsce – Klaudiusz Rębiejewski – Młodzieszyn

·         II miejsce – Robert Kręglas – Kąty

·         III miejsce Adam Zwierz – Rybno

Sztafeta dziewczynek:

·         I miejsce – Gimnazjum w Rybnie

·         II miejsce – Gimnazjum w Kątach

·         III miejsce – Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie

Sztafeta chłopców:

·         I miejsce – Gimnazjum w Młodzieszynie

·         II miejsce – Gimnazjum w Kątach

·         III miejsce – Gimnazjum w Rybnie

W klasyfikacji zespołowej zwyciężyło Gimnazjum z Rybna, II miejsce – Gimnazjum Kąty, III miejsce – Gimnazjum Młodziewszyn, IV miejsce – Gimnazjum Powiatowe z Sochaczewa, V miejsce – Gimnazjum Iłów.

 

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy