Wyniki II turnieju z cyklu III GPS w Badmintona 03.03.2017

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyniki II turnieju z cyklu III GPS w Badmintona 03.03.2017 Badminton sochaczew

Drugi turniej z cyklu III Grand Prix Sochaczewa w Badmintona pod szyldem Stowarzyszenia "Razem i Sprawnie" już za nami. W piątkowych zmaganiach wzięło udział 17 zawodników w tym trzy Panie. Po raz kolejny sala w Szkole Podstawowej nr 3 gościła zawodników nie tylko miejscowych ale także z Włocławka, Skierniewic oraz Zabrza.
W sumie zostało rozegranych 32 meczów, co dało łącznie 70 setów. W pierwszym półfinale spotkali się Rafał Tomaszkiewicz oraz Tadeusz Gala, który uległ swojemu rywalowi w dwóch setach do 3 oraz do 11. W drugim półfinale wygrana należała do Dariusz Cierebiej, który pokonał Michała Werłaty również w dwóch setach (25:7;15:12).
Ostatecznie zwycięstwo w turnieju po raz drugi powędrowało do Rafał Tomaszkiewicza, która w finale zmierzył się z Dariuszem Cierebiej. Natomiast trzecie miejsce, pokonując w trzech setach Tadeusza Galę, zajął Michał Werłaty.