Wyniki IV turnieju z cyklu III GPS w Badmintona 28.04.2017

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wyniki IV turnieju z cyklu III GPS w Badmintona 28.04.2017 Badminton sochaczew

Półmetek III GPS w Badmintona pod szyldem Stowarzyszenia "Razem i Sprawnie" za nami. W IV turnieju z tego cyklu wystąpiło 14 zawodników w tym dwie Panie z Sochaczewa, Skierniewic, Płocka, Włocławka oraz Zabrza. W sumie zostało rozegranych 26 meczów w tym 59 setów.
Do pierwszego półfinału awansował Rafał Tomaszkiewicz pokonując Sebastiana Werłaty oraz Dariusz Cierebiej po wygranej z Grzegorzem Jankowskim. W drugim półfinale spotkali się Michał Werłaty, który zwyciężył w trzech setach z Dariuszem Cierebiej oraz Marcin Rulka po zrewanżowaniu się Michałowi Adamkiewicz również w trzech setach.
Oba półfinały rozstrzygnęły się w dwóch setach na korzyść Rafała oraz Michała, którzy w dalszym etapie spotkali się w finale. W pierwszym secie grę od pierwszych lotek narzucił Michał, który wygrał wynikiem 15:10. Kolejny set był pod dyktandem Rafała pozwalając przeciwnikowi zdobyć jedynie pięć punktów. W decydującym starciu byliśmy świadkami widowiskowych wymian oraz naprawdę zaciętej walki o każdą lotkę, co odwzorowywał w końcówce wynik 14:14. Jednak ostatni punkt należał do Rafała, umieszczając lotkę w narożniku kortu, tym samym zdobywając trzeci tytuł w tegorocznym cyklu oraz utrzymując pozycję lidera rankingu III GPS w badmintona 2017.
Mecz o III miejsce stoczyli między sobą Dariusz Cierebiej oraz Marcin Rulka, który zakończył się wygraną w dwóch setach dla pierwszego z nich. Tym samym zakończyliśmy kolejny turniej.
Poniżej przedstawiam ostateczną klasyfikację, szczegółowe wyniki oraz ranking.
1. Rafał Tomaszkiewicz
2. Michał Werłaty
3. Dariusz Cierebiej
4. Marcin Rulka
5. Michał Adamkiewicz
6. Grzegorz Jankowski
7. Janusz Stanowski
8. Jarosław Kuźniewski
9. Sebastian Werłaty
10. Maciej Żywiczka
11. Mateusz Jankowski
12. Michał Rychlewski
13. Wioletta Wójtowicz
14. Ewa Sztandur-Leszczyńska

Serdecznie zapraszam na kolejny turniej, który przewidziany jest na 12.05.2017, będący ostatnim przed przerwą wakacyjną. Zachęcam również do śledzenia profilu FB" :
https://www.facebook.com/BadmintonSP3Sochaczew/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy