Wyniki VI Biegów Chopina. Sochaczew/Chodaków 13.06.2015

Oficjalne wyniki VI Biegów Chopina 13.06.2015 - Sochaczew/Chodaków.
Wyniki VI Biegów Chopina 13.06.2015

Skrzaty 2008 i młodsi.
Bieg bez klasyfikacji miejsc 27 uczestników.

Dziewczęta 2006-2007 – 300 metrów
1. Jasińska Julia – SP Śladów
2. Miecznikowska Maja – SP Śladów
3. Baranowska Eliza – SP Sanniki
4. Krawczak Julia – SP Sanniki
5. Czubak Dominika – SP 3 Sochaczew
6. Kapuścińska Marika – SP 4 Sochaczew
7. Sucharska Kinga – SP 4 Sochaczew
8. Michalak Amelia – SP 4 Sochaczew
9. Przydworska Oliwia – SP Śladów
10. Kołodziejczak Agnieszka – Socho Team
11. Lewandowska Magdalena – KM Aktywni
12. Pacholska Martyna – SP Śladów
13. Dmoch Zuzanna – SP 7 Sochaczew
14. Kunicka Maria – SP 2 Sochaczew

Chłopcy rocznik 2006-2007 – 300 metrów.
1. Łukawski Mateusz – SP 4 Sochaczew
2. Sot Wiktor – SP Kozłów Biskupi
3. Szymański Franciszek – SP 4 Sochaczew
4. Staniak Patryk – SP 3 Sochaczew
5. Białobrzeski Patryk – SP 4 Sochaczew
6. Zygmunciak Filip – SP 4 Sochaczew
7. Stańczak Paweł – SP Sanniki
8. Dobrzyński Marceli – SP Śladów
9. Tyl Ernest – SP 7 Sochaczew
10. Przydatek Mateusz – SP Śladów
11. Jasiński Hubert – SP 4 Sochaczew
12. Wasilewski Igor – SP 7 Sochaczew
13. Pawłowski Jan – SP 4 Sochaczew
14. Łasica Jan – KM Aktywni Sochaczew
15. Przydworski Mikołaj – SP 4 Sochaczew
16. Pawlik Bartłomiej – SP 4 Sochaczew
17. Kołodziejczak Jakub – Socho Team
18. Polańczyk Bartłomiej – SP Sanniki
19. Chłystek Hubert – SP Kozłów Biskupi
20. Poryszewski Maciej – SP Śladów
21. Zasłoniak Jakub – SP 7 Sochaczew
22. Karaś Kacper – Sochaczew
23. Pakieła Miłosz – SP 2 Sochaczew
24. Bartoszuk Eryk – SP 7 Sochaczew
25. Dmoch Mariusz – SP 7 Sochaczew
26. Serwiński Jakub – SP Śladów
27. Bogusz Szymon 
28. Kaliński Konrad – SP 7 Sochaczew

Dziewczęta rocznik 2004-2005 – 500 metrów
1. Skrzępek Julia – SP Kozłów Biskupi
2. Więckowska Natalia – SP 7 Sochaczew
3. Dobrzyńska Roksana – SP Śladów
4. Kusiak Weronika – SP Śladów
5. Dębińska Malwina – SP 4 Sochaczew
6. Majewska Wiktoria – Sochaczew
7. Michalak Aleksandra – SP Żuków
8. Lachowicz Aleksandra – SP Sanniki
9. Kubiszewska Karolina – SP Kamion
10. Palasik Martyna – SP 4 Sochaczew
11. Abka Aleksandra – KM Aktywni
12. Stronkowska Weronika – SP Sanniki
13. Zimochocka Alicja – SP 4 Sochaczew
14. Kotowicz Kinga – SP Sanniki
15. Dubielak Aleksandra – SP Sanniki
16. Kwiatkowska Julia – SP Kamion
17. Dudzińska Julia – SP Śladów
18. Perka Klaudia – SP 2 Sochaczew
19. Bylicka Agata – SP 4 Sochaczew
20. Cieślak Zuzanna – SP Sanniki
21. Chojnacka Natalia – SP 4 Sochaczew
22. Wróblewska Julita – SP Sanniki

Chłopcy rocznik 2004-2005 – 500 metrów
1. Zygmunciak Kacper – SP 4 Sochaczew
2. Szczepaniak Igor – LZS Koluszki
3. Małecki Mateusz – SP Radziejowice
4. Góralczyk Marcel – UKS Filipides Teresin
5. Łyczywek Dominik – SP Śladów
6. Romanowski Jan – SP 4 Sochaczew
7. Rosłoniak Dawid – SP 7 Sochaczew
8. Marcinkowski Igor – SP 4 Sochaczew
9. Żakowski Maksymilian – SP Kozłów Biskupi
10. Rzepczyński Kacper – SP 4 Sochaczew
11. Buła Krystian – SP Sannki
12. Cichalewski Mateusz – SP Sanniki
13. Hajdewski Gabriel – SP Sanniki
14. Jasiński Kacper – SP 4 Sochaczew
15. Połeć Daniel – SP 7 Sochaczew
16. Łasica Jakub – KM Aktywni
17. Kuty Aleksander – SP 4 Sochaczew
18. Kubiak Piotr – SP Sanniki
19. Błaszczyk Daniel – SP Śladów
20. Bąba Jakub – SP Kozłów Biskupi
21. Kazimierski Wiktor – SP Sanniki
22. Jastrzębski Mateusz – SP Sanniki
23. Liberek Bartosz – SP Śladów
24. Kuźmiński Jakub – SP Sanniki
25. Robak Kamil – SP Sanniki
DQ. Kowalski Wiktor – SP Sanniki

Dziewczęta 2002-2003 – 700 metrów
1. Januszewska Ewa – SP 4 Sochaczew
2. Wosińska Julia – SP Śladów
3. Góra Wiktoria – SP 4 Sochaczew
4. Jagiełło Dominika – SP 4 Sochaczew
5. Lewandowska Weronika – KM Aktywni
6. Stefaniak Karolina – SP Śladów
7. Karda Julia – OKS Skra
8. Pawlik Magdalena – Skra Warszawa
9. Kosiniec Katarzyna – SP 4 Sochaczew
10. Kuciarska Sandra – SP 4 Sochaczew
11. Kowalska Aleksandra – SP 4 Sochaczew
12. Kacprzak Julia – SP 4 Sochaczew
13. Goms Wiktoria – SP Kozłów Biskupi
14. Strycharska Nikola – SP 4 Sochaczew
15. Sztandur Klaudia – SP 7 Sochaczew
16. Sucharska Weronika – SP 4 Sochaczew
17. Migdalska Natalia – SP 7 Sochaczew
18. Wójcicka Patrycja – SP 4 Sochaczew
19. Kilian Kamila – SP 7 Sochaczew
20. Kubiak Natalia – SP Sanniki
21. Szewczyk Klaudia – SP Sanniki
22. Brandenbura Aleksandra – SP 7 Sochaczew
23. Zięcina Wiktoria – SP 7 Sochaczew
24. Fabiniak Martyna – SP 7 Sochaczew

Chłopcy 2002-2003 – 1000 metrów
1. Kasza Jakub – SP 7 Sochaczew
2. Żakowski Kamil – UKS Filipides Teresin
3. Szufliński Filip – SP 2 Sochaczew
4. Baranowski Adam – SP Sanniki
5. Kaliński Mateusz – SP Sanniki
6. Góralczyk Michał – UKS Filipides Teresin
7. Kaźmierski Jan – SP Pijarska Łowicz
8. Beta Adam – SP Sanniki
9. Kuziński Konrad – SP 7 Sochaczew
10. Wożnicki Rafał – SP 4 Sochaczew
11. Stępień Aleksander – SP 7 Sochaczew
12. Jasiński Szymon – LKS Osuchów
13. Smith Michał – SP 7 Sochaczew
14. Przydworski Kacper – SP 4 Sochaczew
15. Pawłowski Szymon – SP 4 Sochaczew
16. Stronkowski Mateusz – SP Sanniki
17. Jeznach Michał – SP Śladów
18. Zagajewski Mateusz – SP 7 Sochaczew
19. Kuźmiński Mikołaj – SP 4 Sochaczew
20. Ciołek Kamil – SP 7 Sochaczew
21. Pacholski Kamil – SP Śladów
22. Ziembiński Dawid – SP 7 Sochaczew
23. Łukaszyk Łukasz – SP 7 Sochaczew

Dziewczęta rocznik 1999,2000,2001 – 1000 metrów
1. Rykaczewska Marlena – LKS Osuchów
2. Sot Magdalena – Gim Kozłów Biskupi
3. Ambroży Weronika – UKS Filipides Teresin
4. Wiśniewska Aleksandra – UKS Filipides Teresin
5. Siekierska Ewelina – Gim Sanniki
6. Zawadzka Anna – Gim Lasocin
7. Nawrocka Julia – Gimnazjum nr 3 Sochaczew
8. Szymańska Agata – Gim Wymysłów
9. Kowalska Karolina – Gim Wymysłów
10. Zielińska Aleksandra – Gimnazjum nr 3 Sochaczew
11. Pisarek Weronika – Gim 2 Sochaczew
12. Stępień Weronika – Gim 3 Sochaczew
13. Staniaszek Natalia – Gim 3 Sochaczew

Chłopcy rocznik 1999,2000,2001 – 1000 metrów.
1. Bartkowski Michał – Gim nr 3 Sochaczew
2. Szufliński Kacper – Gim Kozłów Biskupi
3. Nosarzewski Daniel – Gim Lasocin
4. Kunicki Filip – Gim nr 1 Sochaczew
5. Regulski Jacek – Gim nr 3 Sochaczew
6. Długowski Filip – Gim nr 3 Sochaczew
7. Łasica Mikołaj – KM Aktywni
8. Jarzyński Rafał – Gim Sanniki
9. Wilanowski Damian – Gim Lasocin
10. Łukaszyk Robert – Gim 3 Sochaczew
11. Janowski Konrad – Gim 3 Sochaczew
12. Łukawski Damian – Gim 3 Sochaczew
13. Łużyński Kacper – Gim 3 Sochaczew

Open 1998 i starsi – 5000 merów mężczyźni
1. Zakrzewski Krzysztof – KM Aktywni Sochaczew
2. Kowalski Adrian – KM Aktywni Sochaczew
3. Król Dariusz – Aktywny Relaks Wołomin
4. Chmielewski Tomasz – Warszawa
5. Pociech Marek – Korytów
6. Czapski Tomasz – KM Aktywni
7. Zimochowski Sebastian – Mordownia
8. Bartosiewicz Dawid – Brochów
9. Lewandowski Sławomir – KM Aktywni
10. Aksamit Jakub – Fanatyk Konary
11. Krawczak Piotr – Sochaczew
12. Malicki Kamil Sochaczew
13. Zieliński Adam – Arsenal Sochaczew
14. Gontarczyk Szymon – Żyrardów
15. Ksyna Bogusław – OSP Kamion
16. Zimochowski Paweł – Mordownia
17. Wierzbicki Andrzej – Sochaczew
18. Marczak Albert – Sochaczew
19. Adamkiewicz Mirosław – KM Aktywni
20. Marcinkowski Michał – Sochaczew
21. Majewski Roman – Brzozów
22. Zieliński Rafał – Warszawa 
23. Kocimski Jan – KM Aktywni 
24. Kunc Paweł – Sochaczew
25. Bargieł Dawid – Sochaczew
26. Szczepaniak Igor – Justynów
27. Połeć Łukasz – Sochaczew
28. Połeć Andrzej – Sochaczew
29. Malinowski Mateusz – Fanatyk Konary
30. Szczepaniak Rafał – Justynów
31. Karaś Robert – Sochaczew
32. Adamkiewicz Michał – KM Aktywni
33. Łach Marcin – Warszawa
34. Marcinkowski Dariusz – Sochaczew
35. Dzięcioł Piotr – Sochaczew
36. Zbirowski Adrian – Sochaczew
37. Janicki Zbyszek – Sochaczew
38. Bendig Łukasz – Płock

Open 1998 i starsi – 5000 metrów kobiety
1. Pociech Iwona – Korytów
2. Zakrzewska Katarzyna – Sochaczew
3. Piss Sylwia – Nowy Tomyśl
4. Klammer Monika – Sochaczew
5. Stępniewska Agnieszka – Sochaczew – Grójec
6. Piecka Malwina – Sochaczew
7. Majewska Anna – Brzozów
8. Krubcia Emilia – Fanatyk Konary
9. Perka Justyna – Sochaczew


Wszystkie biegi chopinowskie ukończyło 239 zawodników i zawodniczek.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy