Wypadek drogowy w Serokach

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Serokach Wypadki sochaczew
+1

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło 26 maja, około godziny 14, na drodze nr 92 w miejscowości Seroki-Parcela (gmina Teresin). W zdarzeniu uczestniczyły samochody osobowe VW Passat, Renault Kangoo, Land Rover oraz ciężarowy Renault.

 

Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP wraz z zastępcą dowódcy oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że trzy pojazdy uczestniczące w zdarzeniu znajdują się na pasie jezdni, czwarty zaś w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane, jedna z nich pozostawała w pojeździe znajdującym się w rowie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi pogotowia ratunkowego, odłączeniu akumulatorów w samochodach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.


Tekst: kpt.T.Fijołek, zdjęcia: st.sekc.G.Pietrzak

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy