Wypadek drogowy w Paprotni

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Paprotni Wypadki sochaczew

Siedem osób, w tym troje dzieci, zostało poszkodowanych w wypadku drogowym, do którego doszło 1 czerwca, kilkanaście minut po północy, na drodze nr 92 w miejscowości Paprotnia (gmina Teresin).

 

Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie po otrzymaniu zgłoszenia zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz po jednym zastępie z Ochotniczych Straży Pożarnych z Paprotni i Niepokalanowa.

Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Toyota Corolla i Fiat Uno. Auta znajdowały się na pasie jezdni. W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 7 osób, samodzielnie opuściły rozbite pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i ich przekazaniu zespołom pogotowia ratunkowego, odłączeniu akumulatorów w samochodach, sorpcji rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem drogowym.

Zespoły pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala 3 osoby, pozostałe po zbadaniu i zaopatrzeniu na miejscu nie wymagały dalszej hospitalizacji.

Akcję prowadzoną przez 7 strażaków PSP i 12 druhów OSP zakończono o godzinie 2:36.

Tekst i zdjęcia: kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy