Wypadek drogowy w Lisicach

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Lisicach Wypadki sochaczew

W dniu 3 września, kwadrans po godzinie 16, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze nr 92 w miejscowości Lisice (gmina Teresin). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz dwa zastępy z OSP Niepokalanów i z powiatu warszawskiego zachodniego zastęp z OSP Bieniewo.

 

Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe marki Mercedes oraz Honda. Obydwa auta znajdowały się w przydrożnym rowie. Kierowca Hondy opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast kierowca Mercedesa pozostawał w rozbitym wraku.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych, ewakuacji mężczyzny na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Następnie odłączono akumulatory i zamknięto zawór instalacji gazowej w Hondzie.

Działania ratownicze prowadziło 19 strażaków.

 

Tekst: kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy