Wypadek drogowy w Kamionie

/ 1 komentarzy / 13 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Kamionie Wypadki sochaczew
+8

Około godziny 14:11 dyżurny operacyjny powiatu w Stanowisku Kierowania KP PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze nr 50 w miejscowości Kamion (gmina Młodzieszyn).

 

Do zdarzenia ponownie wyjechały dwa zastępy z sochaczewskiej JRG PSP wraz z dowódcą jednostki bryg. Tomaszem Stasiakiem oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionie.

 

Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody dostawcze marki Opel i Mercedes oraz ciągnik siodłowy Renault z naczepą. W pierwszym z pojazdów pozostawał uwięziony przytomny 43-letni kierujący. Pozostali kierujący wysiedli z samochodów o własnych siłach i nie odnieśli obrażeń.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, utworzeniu dostępu do poszkodowanego przy pomocy narzędzi hydraulicznych, wydobyciu mężczyzny na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Następnie odłączono akumulatory w rozbitych samochodach oraz posypano sorbentem wycieki płynów eksploatacyjnych.

 

Działania prowadzone przez 8 strażaków PSP i 6 druhów OSP zakończono o godzinie 16:35.


Tekst i zdjęcia: kpt.T.Fijołek

Źródło: kppspsochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

fairofairo
0
Byłem tam. Policja nie popisała sie jak zawsze , nie ustaliła żadnego objazdu po zaistniałym zdarzeniu.wolna amerykanka u wszystkich kierowców jazda pod prad wszystkim mozliwymi pasami,drogami ,zapchali cały Kamion który został dosłownie rozlezdzony przez Tiry. (2014-12-11 19:12)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy