Wypadek drogowy w Kuznocinie

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Kuznocinie Wypadki sochaczew

W dniu 8 lipca, kilkanaście minut przed godziną 9.00, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w pobliżu ronda w Kuznocinie (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

 

Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że samochód ciężarowy marki Star przewożący warzywa przewrócił się i uderzył w bok naczepy z odpadami komunalnymi, ciągniętej przez ciągnik siodłowy marki Daf. Kierująca Starem pozostawała w kabinie rozbitego pojazdu. Kierujący drugim samochodem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanej z rozbitego samochodu na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz położeniu warstwy ciężkiej piany gaśniczej pod oba samochody ciężarowe.

 

Po zakończeniu działań ratowniczych miejsce zdarzenia przekazano policji. Akcję ratowniczą prowadziło 8 strażaków PSP. Na miejscu zdarzenia obecny był naczelnik wydziału operacyjno-szkoleniowego mł. bryg. Maciej Bieńczyk.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy