Wypadek drogowy w Młodzieszynie 4 grudnia

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek drogowy w Młodzieszynie 4 grudnia Wypadki sochaczew

W dniu 4 grudnia, o godzinie 11:24, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze nr 50 w miejscowości Młodzieszyn (gmina Młodzieszyn). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej z Młodzieszyna.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczył samochód dostawczy Peugeot Boxer oraz ciągnik siodłowy Scania z naczepą. Peugeot znajdował się poza jezdnią, a kierujący przy pomocy osób postronnych opuścił pojazd przed dojazdem służb ratowniczych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanemu kierowcy Peugeota kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego.

Na miejsce zdarzenia przybył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie bryg. Wiesław Gorzki. Trwające niecałą godzinę działania prowadziło 7 strażaków PSP i 3 strażaków OSP.

 

Tekst: st. kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

prusekprusek
0
Po co te głębokie rowy są (2015-12-07 23:25)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy