Wypadek na 50 w Stefanowie, gmina Młodzieszyn

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek na 50 w Stefanowie, gmina Młodzieszyn Wypadki sochaczew


W sobotę 11 lutego około godziny 11.00 na siedemdziesiątym kilometrze drogi numer 50 w miejscowości Stefanów, gmina Młodzieszyn, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Poszkodowany kierowca osobowej toyoty został przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowany do szpitala.

 

Nie wiemy, co było przyczyną wypadku, do jakiego doszło w Stefanowie, na terenie Gminy Młodzieszyn, w sobotę 11 lutego około godziny 11.00. Na DK 50, na 70. Kilometrze, zderzyły się tu samochód osobowy marki Toyota, oraz ciągnik siodłowy Volvo przewożący produkty spożywcze. Oba pojazdy wypadły z jezdni. W chwili przybycia strażaków z JRG PSP Sochaczew oraz z OSP Kamion, osoba kierująca toyotą znajdowała się poza autem, była przytomna, ale ranna. Przetransportowano ją do karetki pogotowia, gdzie pozostała do czasu przybycia śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy zajęli się przygotowaniem lądowiska. Działania zastępów OSP prowadzone były do godziny 12.38. Droga nr 50 przez kilka godzin była zablokowana.

Info KP PSP Sochaczew, zdjęcia: st. sekc. T. Deka


Komentarz policji w tej sprawie:

- 39-letnia mieszkanka gminy Brochów kierując pojazdem marki Toyota z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruch i doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Kierującą samochodem osobowym zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala w Warszawie.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy