Wypadek w Brochowie: zjechał z jezdni i dachował w rowie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Brochowie: zjechał z jezdni i dachował w rowie Wypadki sochaczew


Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy zjechał z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Do zdarzenia doszło w miejscowości Brochów na terenie powiatu sochaczewskiego 19 kwietnia 2016 r. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej.

 

W dniu 19 kwietnia, o godzinie 18:59, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze nr 705 w miejscowości Brochów (gmina Brochów). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Śladowie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że samochód osobowy marki Opel Meriva z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i dachował w przydrożnym rowie. Autem podróżowała jedna osoba, nie odniosła poważniejszych obrażeń i opuściła pojazd o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania prowadzone przez 6 strażaków PSP i 2 strażaków OSP ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz odłączenia akumulatora w pojeździe. Na miejscu zdarzenia pozostał patrol policji prowadzący dalsze czynności.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek, zdjęcia: ogn.W.Ślesiński

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy