Wypadek w Chrzczanach, sześć osób w szpitalu

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Chrzczanach, sześć osób w szpitalu Wypadki sochaczew

To było najgroźniejsze zderzenie drogowe, do jakiego doszło w okresie Świąt Bożego Narodzenia na drogach powiatu sochaczewskiego w tym roku. Do szpitala trafiło aż sześć osób. Wśród poszkodowanych było dziecko.

 

Nie wiemy, czy przyczyną wypadku był przedświąteczny pośpiech. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie: - Dzień przed Wigilią, około 22:30, w Chrzczanach, 21-letni mieszkaniec gminy Kampinos kierujący pojazdem Opel Vectra jechał lewą stroną drogi omijając wysepki i uderzył w osobowe BMW. Takie są wstępne ustalenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano w sumie pięć zastępów straży pożarnej, dwa z Sochaczewa, pozostałe z Paprotni i Niepokalanowa. Przyjechał również zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie bryg. Wiesław Gorzki. W sumie w Chrzczanach pracowało 23 strażaków.

W chwili przybycia druhów, samochód osobowy marki BMW znajdował się w pasie jezdni, natomiast Opel Vectra w przydrożnym rowie. Komora silnika tego ostatniego auta płonęła. Samochodami podróżowało w sumie osiem osób, wszystkie zdołały wyjść na zewnątrz o własnych siłach. Ale większość potrzebowała pomocy, również psychologicznej. Po ustabilizowaniu kręgosłupów kołnierzami ortopedycznymi, zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu do szpitala w Sochaczewie i w Żyrardowie sześciu osób.

Wszystkie działania na miejscu wypadku zakończono ok. godz. 01.16 dnia następnego.


Foto OSP Paprotnia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

SieciechSieciech
0
"jechał lewą stroną drogi omijając wysepki " (2016-12-27 20:50)
NastroNastro
0
Ah to pokolenie yt...
Rozwiń swoją nijaką wypowiedź.
Walenie cytatami z artykułu powyżej oznacza właściwie co ???
Że się zgadzasz, że się dziwisz czy może, że pochwalasz tego kierowcę czy go oceniasz negatywnie? (2016-12-28 09:44)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy