Wypadek w gminie Iłów: seat dachował na prostej drodze

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w gminie Iłów: seat dachował na prostej drodze Wypadki sochaczew

Do wypadku doszło minionej nocy w miejscowości Wołyńskie na terenie gminy Iłów. Samochód osobowy marki Seat z nieznanych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i dachował. Podróżującymi zajął się zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

 

Dziś  o godz. 00.37 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wołyńskie na ternie gminy Iłów. Na miejsce zdarzenia skierowano dwa zastępy: jeden z Sochaczewa i jeden z OSP Iłów.

Nie wiemy, dlaczego samochód osobowy marki Seat na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i dachował. Jak informuje OSP Iłów, podróżujący autem wysiedli o własnych siłach. W chwili przybycia strażaków znajdowali się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe, postawieniu go na koła i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – podsumowuje OSP Iłów.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy