Wypadek w Janówku Duranowskim (gmina Sochaczew)

Zdjęcia i foto: Wypadek w Janówku Duranowskim (gmina Sochaczew) Wypadki sochaczew

Samochód osobowy Volkswagen Polo dachował na poboczu drogi w Janówku Duranowskim na terenie Gminy Sochaczew. W chwili przybycia na miejsce strażaków nieprzytomny kierowca znajdował się wewnątrz auta. Natychmiast przystąpiono do ewakuacji mężczyzny.

 

Około godziny 2:00 w nocy, w dniu 15 stycznia, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Janówek Duranowski (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy Volkswagen Polo dachował poza jezdnią. Wewnątrz pojazdu pozostawał nieprzytomny kierujący.

 

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuowaniu poszkodowanego z przewróconego auta. Po wydobyciu mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze czynności polegały na postawieniu samochodu na kołach oraz odłączeniu akumulatora. Ze względu na brak na miejscu działań bezpośrednich świadków zdarzenia, wraz z funkcjonariuszami policji przeszukano pobliski teren celem wykluczenia większej liczby osób poszkodowanych.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy