Wypadek w Jeżówce: Śmigłowiec ratowniczy zabrał 24-latka do szpitala

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Jeżówce: Śmigłowiec ratowniczy zabrał 24-latka do szpitala Wypadki sochaczew

Dzisiaj rano pisaliśmy o groźnym wypadku do którego doszło w miejscowości Jeżówka. Poniżej publikujemy relację Komendy Powiatowej Policji z tego zdarzenia:

Dzisiaj, około 8.45 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Jeżówce na drodze krajowej nr 50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika siodłowego marki Scania nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w poprzedzającego go volkswagena golfa, którego kierowca chciał skręcał w lewo. 


Autem osobowym podróżowało trzech mężczyzn w wieku 24, 25 i 45 lat. Najmłodszy z nich został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Dwaj pozostali karetkami przewieziono do szpitala w Sochaczewie. 


Na drodze krajowej nr 50 jest duże natężenie ruchu, dlatego policjanci wyznaczyli objazdy prowadzące przez Wójtówkę, Paprotnię, Szymanów do Aleksandrowa w powiecie żyrardowskim. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo - śledcza i technik kryminalistyki.Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 


Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze!


mł. asp. A. Dzik

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy