Wypadek w Kamionie na drodze nr 50

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Kamionie na drodze nr 50 Wypadki sochaczew
+1

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca daewoo wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem dostawczym renault. Do wypadku doszło w  piątek  4 listopada przed 16.00 w Kamionie, gmina Młodzieszyn. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala w Warszawie.

 

Na miejscu interweniowało 11 strażaków z Sochaczewa i Kamiona, policja i zespół ratownictwa medycznego. Jak podaje powiatowa komenda policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że na drodze nr 50 w miejscowości Kamion (gmina Młodzieszyn) kobieta, która kierowała samochodem osobowym marki Daewoo Tico, wymusiła pierwszeństwo, w wyniku czego zderzyła się z samochodem dostawczym marki Renault Master.

W wyniku czołowo-bocznego zderzenia, kierująca daewoo została poszkodowana. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy, stabilizując odcinek szyjny kręgosłupa kołnierzem ortopedycznym. Następnie kobieta na noszach typu deska została przekazana ratownikom medycznym, lekarze zdecydowali o przetransportowaniu jej do szpitala w Warszawie.

Strażacy zajęli się też zabezpieczeniem miejsca wypadku, odłączeniem akumulatorów w rozbitych autach i zasypaniem sorbentem rozlanych na ulicy płynów eksploatacyjnych.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

ValjeanValjean
0
Przykre, ale może posiadacze Tico popatrzą na zdjęcia, co pozostało z tego papierowego "samochodu". Na prawdę w cenie tico można kupić o wiele bezpieczniejsze samochody niż ten złom, który oferuje poziom bezpieczeństwa porównywalny ze skuterem. Że też ludzie nie boją się czymś takim jeździć. (2016-12-29 08:48)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy