Wypadek w Koszajcu - dwoje dzieci trafiło do szpitala

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Koszajcu - dwoje dzieci trafiło do szpitala Wypadki sochaczew
+1

3 lutego, tuż przed godziną 14.00 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Koszajec. Na miejsce udały się wszystkie służby ratunkowe. Po przybyciu na miejsce i wstępnym rozpoznaniu ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby w tym dwoje dzieci w wieku 11 i 13 lat. 


Jak relacjonuje OSP Rybno:

,,Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Po przekazaniu osób poszkodowanych pod opiekę Zespołów Ratownictwa Medycznego zajęliśmy się kierowaniem ruchem, w oczekiwaniu na grupę operacyjną Policji, ponieważ zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, zaś poszkodowani zostali zabrani do szpitala w Płocku. Po sporządzeniu dokumentacji fotograficznej przez Policję, przystąpiliśmy do usuwania pojazdów z jezdni, uprzątnięciu jej oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych. Nasze działania trwały nieco ponad 2 godziny."


W działaniach na miejscu brali udział strażacy z JRG Sochaczew, OSP Rybno, 2 x Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 2 x Policja.źródło, zdj. OSP Rybno

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy