Wypadek w Piotrowie, gmina Iłów: kierowca w stanie poważnym

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Piotrowie, gmina Iłów: kierowca w stanie poważnym Wypadki sochaczew

40-letni mieszkaniec Gminy Iłów prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze zjechał z jezdni i uderzył w słup energetyczny. Do zdarzenia doszło 1 marca 2017 w Piotrowie na terenie Gminy Iłów. Kierowca, który miał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Płocku.

 

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, trwa ustalanie przyczyn i dokładnych okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 15.00 w miejscowości Piotrów na terenie Gminy Iłów. 40-letni mieszkaniec tej gminy, kierując samochodem marki Fiat Sienna, prawdopodobnie nie dostosował prędkości auta do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i z ogromną siłą uderzył w słup energetyczny.

Przy pomocy przechodniów zarówno kierowca, jak i pasażer zdołali opuścić rozbite auto jeszcze przed przyjazdem służb. Przybyły w chwilę potem zespół ratownictwa medycznego stwierdził, że obrażenia kierowcy są poważne i zapadła decyzja o przetransportowaniu go przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Płocku. Pasażer nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku. Wiadomo, że kierowca miał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.


foto źródło KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy