Wypadek w Ruszkach

/ 1 komentarzy

W sobotę (09.10) o godzinie 17.30 w miejscowości Ruszki na terenie gminy Młodzieszyn doszło do tragicznego wypadku w którym śmierć na miejscu poniósł 24-letni mieszkaniec naszego powiatu.
Wstępnie ustalono, że w sobotę około 17.30 kierujący pojazdem Skoda Felicia, 29-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Star, kierowanym przez 50-latka. W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, pasażer Skody. Drugiego pasażera i kierowcę tego pojazdu przewieziono do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Uczestnicy tego zdarzenia są mieszkańcami naszego powiatu. Szczegółowe badania wykażą, czy kierowcy byli pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

Emi00004Emi00004
0

ja on mogl.. zabral mi kolege bo jechal popijaku.. dobrze mu tak!! teraz pojdzie siedziec!! Marcin jak mogles.. kazdy Ci mowil nie wsiadaj za kierownice jak pijesz teraz masz nauczke zgnij tam sobie w tym wiezieniu bo tylko na to zaslugujesz!! Grzesiek ( Czesław ) i tak juz nie wroci:(


(2010-10-12 07:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy