Wypadek w Chrzczanach

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Chrzczanach Wypadki sochaczew
+1

Do groźnego wypadku doszło 16 grudnia w Chrzczanach pod Sochaczewem. Około godz. 7.00 rano zderzyły się tu dwa  samochody osobowe. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Jak wynika z naszych informacji, zostali oni lekko poszkodowani – o własnych siłach opuścili rozbite auta.

 

Oto informacja przekazana nam przez Krzysztofa Szrama z OSP Paprotnia na temat tego zdarzenia:

„Dnia 16.12.2015r. po godzinie 7.00 PSK Sochaczew zadysponował nas do wypadku drogowego na trasie E92 w miejscowości Chrzczany z udziałem samochodów osobowych, Forda Focusa i Mercedesa MB100, gdzie jeden znajdował się na pasie jezdni, a drugi w przydrożnym rowie.

Po dotarciu na miejsce działania prowadził już zastęp PSP Sochaczew . Dwie lekko poszkodowane  w wypadku osoby zostały przewiezione do szpitala.

Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca wypadku ,odłączenie akumulatorów z rozbitych pojazdów i wstrzymaniu całkowitego ruchu.

Po około 4 godzinach powróciliśmy do koszar w akcji brało udział 6 druhów. SIS na miejscu działań 631[M]25 – GCBA 5/32 Scania P400,631[M]40 – SLRt Renault Mascott,639[M]89 – SLRt Volkswagen LT40 oraz Pogotowie Ratunkowe i Policja.


foto Krzysztof Szram

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy