Wypadek w Chodakowie

/ 6 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek w Chodakowie Wypadki sochaczew

Do groźnego wypadku doszło wczoraj, 27 stycznia, na ul. Chopina. Osobowe Audi uderzyło w drzewo. Pojazdem podróżowały trzy osoby – dwie wysiadły o własnych siłach, zaś pasażer podróżujący z tyłu pozostawał w rozbitym aucie...

 

W dniu 27 stycznia, kwadrans przed godziną 20.00, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Chopina. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki Audi uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały trzy osoby – dwie wysiadły o własnych siłach, zaś pasażer podróżujący z tyłu pozostawał w rozbitym aucie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osoby poszkodowanej na noszach typu deska oraz udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. W międzyczasie odłączono także akumulator w pojeździe oraz wykonano sorpcję rozlanych płynów eksploatacyjnych.

W trwających 35 minut działaniach uczestniczyło 6 strażaków.

 

Tekst i zdjęcia: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

BeHaPeBeHaPe
+1
Za dawnych czasów na wjeździe do stadionu Bzury często stała Policja z suszarką... Niestety od kilku (kilkunastu?) lat wcale ich tam nie widać. Widać za to efekty, jak w powyższym artykule lub ostatnie zdarzenia z udziałem pieszych. Sam mieszkam w Chodakowie i widzę jak rozpędzają się samochody jadące z kierunku Żelazowej Woli... Samo "suszenie" na Chodakówku to trochę mało... (2016-01-28 10:59)
zbigniew15zbigniew15
+1
Szkoda drzewa. Do wypadków na ul Chopina dochodzi bardzo często. Przykładem może być wypadek śmiertelny przy kościele. Policja jest faktycznie potrzebna. (2016-01-28 11:48)
GRACEGRACE
0
Proponuję dosadzić więcej drzew i znieść ograniczenia prędkości. Problem sam się rozwiąże.
Drugi problem to piesi ubrani na czarno oraz rowerzyści też ubrani na czarno, bez kamizelek i światła przy rowerach, poruszający się po drogach bez żadnych uprawnień i ubezpieczenia. W mieście też nie są dobrze widoczni, nawet na pasach, o zmroku, przy oślepianiu przez inne pojazdy.
(2016-01-28 12:55)
metasekwojametasekwoja
-1
Dyskutujecie o czymś o czym nic nie wiecie. Akurat zdarzenie miało miejsce pod moim oknem. Nic nie napisano, dlaczego samochód znalazł się po drugiej stronie ulicy i zatrzymał zatrzymał się na ostatnim większym drzewie, bo obok rosną dwa młode drzewka, posadzone jesienią. Być może, gdyby nie to drzewo, auto mogłoby zatrzymać się na przypadkowym kliencie sklepu, który jest bardzo blisko. Nie była to kolizja z innym pojazdem. W tym miejscu jest niewielki zakręt, ulica dobrze oświetlona. Nawet jak by wozy policyjne stały w pobliżu co to by dało. (2016-01-28 23:36)
GRACEGRACE
+1
Też uważam, że lepiej na drzewie dla takich kierowców, niż na matce z dzieckiem na chodniku. (2016-01-29 08:15)
solarissolaris
0
Proszę podać Vin pojazdu sprawdzę czy nie bity (2016-01-31 12:41)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy