Zaloguj się do konta

Wymuszenie pierwszeństwa w Elżbietowie

Redakcja
2019-03-18
Wypadki

Dzisiaj koło godziny 13.00 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Elżbietów.


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący Oplem Zafira nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kobiecie jadącej Fordem Galaxy.

W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. Jedną z nich była pasażerka Opla, drugą natomiast kobieta kierująca Fordem.

W akcji biorą udział Ratownicy Medyczni, Straż Pożarna oraz Policja.


Na miejscu zdarzenia nadal trwają czynności, dlatego też występują utrudnienia w ruchu.


(źródło KPP w Sochaczewie)


M.

Opinie (1)

pierwsza_krew

Zlikwidujcie w końcu ustawę, która mówi o jeździe na światłach przez całą dobę! Przynosi to więcej szkody niż pożytku. Mamy dwa filmiki jadących samochodów, znajdujących się w odległości około 200 metrów od obserwatora, jeden ma włączone światła, drugi nie. Akcja toczy się przy dobrych warunkach atmosferycznych, w dzień. Pytanie do eksperta: - Czy obydwa samochody są dobrze widoczne z tej odległości? - Tak, ale yyy ten ze światłami jest lepiej widoczny. taka sama sytuacja, takie same warunki atmosferyczne przejście dla pieszych, jedno dziecko przechodzi przez pasy z zapaloną latarką drugie nie, Pytanie do eksperta: - Czy obydwie osoby są widoczne na przejsciu dla pieszych - Tak (i koniec tematu) brnę dalej: - Czy osoba z latarkę nie jest widoczna lepiej? - noo yyy eee jest chyba. - dlaczego zatem nie każemy przechodzić pieszym przez przejścia dla pieszych w dzień z włączonymi latarkami?   [2019-03-25 09:32]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc